Pracovné ponuky
Huawei

Huawei neplánuje uviesť smartfóny z produktovej línie Nova 5 na slovenský trh

Smartfóny z produktovej línie zariadení Huawei Nova 5 na Slovensku nekúpite. Huawei ich nemá v pláne predávať v našich zemepisných šírkach.

Približne mesiac dozadu spoločnosť Huawei predstavila zariadenia Huawei Nova 5 a  Nova 5 Pro. Krátko na to boli predstavené ďalšie 2 zariadenia z produktovej rady Nova 5. Zariadenia Nova 5 sú veľmi populárne medzi používateľmi, nasvedčujú tomu aj predajné čísla  – viac ako 2 milióny predaných zariadení za mesiac od uvedenie smartfónov na trh. Slováci však bohužiaľ k tomuto úspechu spoločnosti oficiálnou cestou neprispeli, a pravdepodobne ani neprispejú.

Huawei Nova 5 zariadenia na Slovensku nekúpite

Pýtali sme sa spoločnosti Huawei kedy plánuje uviesť zariadenia z produktovej línie Huawei Nova 5 na slovenský trh. Odpoveď nás však nepotešila. Spoločnosť Aktuálne neuvažuje o tom, že by zariadenia ponúkala v našich zemepisných šírkach.

„Model Huawei Nova 5 na Slovensku uviesť zatiaľ neplánujeme (k zvyšku Európy sa vyjadriť nemôžeme). Najbližší európsky odborný event pre verejnosť, na ktorom sa Huawei Consumer Business Group zúčastní, je IFA v Berlíne v septembri tohto roku. Tento model tu ale predstavený nebude.“

Záujemcom o zariadenia Huawei Nova 5 teda nezostáva aktuálne nič iné, ako využiť služby zahraničných obchodov.

Huawei Nova 5

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close