Spravodajstvo

Huawei na Slovensku vypúšťa aktualizáciu EMUI 9.1 pre prvé zariadenia. Update prináša možnosť natáčania dvoch videí súčasne

Častokrát sa nestáva, aby Slovensko bola jedna z prvých krajín, v rámci ktorej sú dostupné najnovšie aktualizácie. O to viac nás teší, že spoločnosť HuaweiHuawei dostupnosť nadstavby EMUI 9.1 pre vlajkové zariadenia Huawei P30Huawei P30 Pro.

Aktualizáciu EMUI 9.1 stiahnete od dnešného dňa

EMUI 9.1 aktualizácia prináša viacero noviniek. Tou najvypuklejšou je však funkcia „Dual View“, ktorá umožňuje využívať dva zadné snímače na záznam rôznych videí naraz. Napríklad, môžete nahrávať ultra širokouhlý klip a zároveň so záber so zoomom. Čerešničkou na torte je, že oba zábery môžete sledovať na displeji súčasne.

Zdroj: Huawei (TS)

Duálne snímanie je možné vďaka kombinácii 40MP hlavného snímača a 8MP telephoto objektívu. Funkcia je od dnešného dňa dostupná pre obe vyššie spomínané zariadenia. Majiteľov Pro verzie zariadenia poteší ešte aditívna funkcia merania objektov a vecí v rozšírenej realite. Táto funkcia umožňuje merať ako 2D objekty tak aj 3D objekty za pomocou ToF objektívu. Funkcia je dostupná ako samostatná aplikácia v ponuke menu. Ďalšia novinka, ktorá sa vymyká štandardom je možnosť telefonovania prostredníctvom Wi-Fi. Nájdete ju integrovanú priamo v notifikačnej lište.

Zdroj: Tlačová správa, úprava vlastná

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close