HuaweiSpravodajstvo

Huawei na Slovensku spúšťa službu Huawei Cares

Huawei na Slovensku spúšťa službu Huawei Cares pre prémiové zariadenie z produktovej série P30. Používateľom vymení zadarmo rozbitý displej rok od kúpy smartfónu

Majitelia prémiových smartfón zo série P30 majú dôvod na radosť. Spoločnosť Huawei informuje, že na Slovensku spúšťa pre nich program „Huawei Cares“.

Huawei Cares

Podľa štatistík z agentúry IPSOS sa majitelia smartfónov najviac boja rozbitia telefónu. Konkrétne hovoríme o 78% respondentoch. Štatistiky ďalej hovoria, že až 92% opýtaných respondentov považuje náklady na opravu za príliš vysoké a 87,5% respondentov si myslí, že výrobcovia by mali urobiť toho viac, aby ochránili zariadenie pred mechanickým poškodením.

Práve na tento prieskum reaguje spoločnosť Huawei, ktorá majiteľom zariadení zo série P30 ponúkne extra služby v podobe servisu zadarmo po dobu 1-roka.

“Výskum ukazuje, že poškodený displej je jedným z najväčších problémov, ktorým čelia majitelia mobilných zariadení. Našim zákazníkom chceme poskytovať tú najlepšiu starostlivosť a neustále zvyšovať ich spokojnosť so značkou Huawei a jej servisom. Preto uvádzame na trh bezplatný servisný balík Huawei Cares, ktorý získa každý, kto si v blízkej dobe zakúpi jeden z našich nových smartfónov,” uviedol Wang Yianmin, prezident Huawei pre stredoeurópsky región.

Služba Huawei Cares funguje spôsobom, že každý kto si zakúpi, ktorýkoľvek z telefónov Huawei P30 Pro, Huawei P30 a Huawei P30 lite v období od 10. do 31. júla 2019 a zaregistruje svoje zariadenie do aplikácie HiCare, tak automaticky získa nárok na jednu bezplatnú výmenu displeja, resp. zadného krytu telefónu v prípade poškodenia. Tento nárok si môže majiteľ telefónu uplatniť po dobu 1 roka od registrácie.

Zdroj: tlačová správa, spracovanie vlastné

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close