ANDROIDHuaweiSpravodajstvo

Huawei na Slovensku rozširuje podporu EMUI 10 v kombinácii s Androidom 10 pre ďalšie zariadenia. Je na zozname aj Váš smartfón?

Spoločnosť Huawei oficiálne oznámila, že rozširuje podporu Androidu 10 v kombinácii s nadstavbou EMUI 10 pre ďalšie smartfóny.

Približne 2 týždne dozadu sme Vám priniesli článok, v ktorom sme Vás informovali o  tom, že spoločnosť Huawei sprístupňuje pre prvé smartfóny v Európe nadstavbu EMUI 10 v kombinácii s najnovším Androidom 10. Konkrétne sme písali o modeloch P30 a P30 Pro (pozn. redakcie: niekoľko používateľov hlásila dostupnosť aktualizácie aj pre smartfón Mate 20. Jednalo sa však pravdepodobne o používateľov smartfónoch s inou ako slovenskou distribúciou).  Dnes, spoločnosť oficiálne ohlásila, že podporu nadstavby v kombinácii s najnovším Androidom rozširuje o ďalšie modely, a to aj pre slovenský región.

Na tieto modely smartfónov Huawei aktuálne stiahnete EMUI 10 a Android 10

Spoločnosť Huawei prostredníctvom tlačovej správy informuje, že rozširuje podporu nadstavby EMUI 10 v  kombinácii s Androidom 10 pre ďalšie modely smartfónov. Nižšie si môžete pozrieť aktuálny zoznam podporovaných zariadení.

  • P30
  • P30 Pro
  • P30 Lite (nové)
  • Mate 20 Pro (nové)
  • Mate 20 (nové)
  • Mate 20 X 5G (nové)
  • P smart 2019 (nové)
  • Nova 5T (nové)

Aktualizácia s číselným označením 10.0.0.168 je k dispozícii na stiahnutie v aplikácii HiCare, v sekcii Aktualizovať. Podmienkou je mať v telefóne najnovšiu dostupnú verziu Androidu 9.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close