Pracovné ponuky
AppleSpravodajstvoTECHNOLÓGIEZariadenia

VIDEO | Huawei MateBook sa ukázal v novej reklame so Surface Pro 4 a iPadom Pro

Začiatkom októbra spoločnosť Apple vypustila reklamný spot na iPad Pro, kde ho pasovalo do role PC (viď prvé video). Výsledkom toho bola veľká diskusia na oboch stranách a „nekonečné súboje“ jednotlivých používateľov iPadu či Surfaceu.

Samozrejme, že Microsoft nemohol nechať reklamný spot na iPad Pro bez povšimnutia a reagoval na ňho najlepšie ako mohol – uverejnil reklamný spot, v ktorom poukázal na to, že iPad Pro má od PC veľmi ďaleko.

No a dnes sa na internete objavil ďalší reklamný spot, avšak v hlavnej úlohe tu teraz nie je ani iPad a ani Surface, ale MateBook od spoločnosti Huawei, ktorý sa pripojil k „Windows párty“ kde to poriadne naložil ako inak spoločnosti Apple.

Ako sa vám pozdávajú tieto reklamné spoty? Nám vždy vyčaria úsmev na tvári.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Huwei iPad Pro MateBook Surface Pro

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close