fbpx
HuaweiSpravodajstvo

Huawei Mate 30 Pro bude predstavený už čoskoro. Vysoký predstaviteľ spoločnosti prezrádza dátum

Wang Chenglu, prezidenta oddelenia Huawei Consumer Business Software prezradil, dátum predstavenia smartfónov Mate 30 a Mate 30 Pro.

Posledné dni zrak fanúšikov mobilných technológií padal na spoločnosť Samsung a  novopredstavený smartfón Galaxy Note 10, ktorý oproti svojmu predchodcovi priniesol viacero inovácií. Jedným z ďalších smartfónov, ktorý bude bezpochyby lákať širokú verejnosť je Huawei Mate 30, resp. Mate 30 Pro.

Poznáme dátum predstavenia zariadenia Mate 30 Pro

Zahraničný portá Gizchina.com prišiel s  reportom, v ktorom sa odvoláva na slová vysokého predstaviteľa spoločnosti Huawei, konkrétne na Wang Chenglu, prezidenta oddelenia Huawei Consumer Business Software, ktorý prezradil, že smartfóny Mate 30 a Mate 30 Pro budú oficiálne predstavené 19. septembra. Teda približne o 5 týždňov.

Očakáva sa, že zariadenia prinesú 40-megapixelovú kameru a ešte oficiálne nepredstavený procesor Kirin 990. Podľa aktuálnych správ by mal byť procesor Kirin 990 prvým procesorom vyrobeným pomocou procesu TSMC v EUn 7nm. Vďaka tomu by mala byť hustota tranzistorov o  20% hustejšia. Čo sa má odzrkadliť na výkone smartfónu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close