HuaweiSpravodajstvo

Huawei Mate 30 Pro bude predstavený už čoskoro. Vysoký predstaviteľ spoločnosti prezrádza dátum

Wang Chenglu, prezidenta oddelenia Huawei Consumer Business Software prezradil, dátum predstavenia smartfónov Mate 30 a Mate 30 Pro.

Posledné dni zrak fanúšikov mobilných technológií padal na spoločnosť Samsung a  novopredstavený smartfón Galaxy Note 10, ktorý oproti svojmu predchodcovi priniesol viacero inovácií. Jedným z ďalších smartfónov, ktorý bude bezpochyby lákať širokú verejnosť je Huawei Mate 30, resp. Mate 30 Pro.

Poznáme dátum predstavenia zariadenia Mate 30 Pro

Zahraničný portá Gizchina.com prišiel s  reportom, v ktorom sa odvoláva na slová vysokého predstaviteľa spoločnosti Huawei, konkrétne na Wang Chenglu, prezidenta oddelenia Huawei Consumer Business Software, ktorý prezradil, že smartfóny Mate 30 a Mate 30 Pro budú oficiálne predstavené 19. septembra. Teda približne o 5 týždňov.

Očakáva sa, že zariadenia prinesú 40-megapixelovú kameru a ešte oficiálne nepredstavený procesor Kirin 990. Podľa aktuálnych správ by mal byť procesor Kirin 990 prvým procesorom vyrobeným pomocou procesu TSMC v EUn 7nm. Vďaka tomu by mala byť hustota tranzistorov o  20% hustejšia. Čo sa má odzrkadliť na výkone smartfónu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close