HuaweiSpravodajstvo

Huawei Mate 30 Pro bude predstavený už čoskoro. Vysoký predstaviteľ spoločnosti prezrádza dátum

Wang Chenglu, prezidenta oddelenia Huawei Consumer Business Software prezradil, dátum predstavenia smartfónov Mate 30 a Mate 30 Pro.

Posledné dni zrak fanúšikov mobilných technológií padal na spoločnosť Samsung a  novopredstavený smartfón Galaxy Note 10, ktorý oproti svojmu predchodcovi priniesol viacero inovácií. Jedným z ďalších smartfónov, ktorý bude bezpochyby lákať širokú verejnosť je Huawei Mate 30, resp. Mate 30 Pro.

Poznáme dátum predstavenia zariadenia Mate 30 Pro

Zahraničný portá Gizchina.com prišiel s  reportom, v ktorom sa odvoláva na slová vysokého predstaviteľa spoločnosti Huawei, konkrétne na Wang Chenglu, prezidenta oddelenia Huawei Consumer Business Software, ktorý prezradil, že smartfóny Mate 30 a Mate 30 Pro budú oficiálne predstavené 19. septembra. Teda približne o 5 týždňov.

Očakáva sa, že zariadenia prinesú 40-megapixelovú kameru a ešte oficiálne nepredstavený procesor Kirin 990. Podľa aktuálnych správ by mal byť procesor Kirin 990 prvým procesorom vyrobeným pomocou procesu TSMC v EUn 7nm. Vďaka tomu by mala byť hustota tranzistorov o  20% hustejšia. Čo sa má odzrkadliť na výkone smartfónu.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Huawei Mate 30 Mate 30 Pro Wang Chenglu

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close