HuaweiSpravodajstvo

Huawei Mate 30 Pro bude mať po bokoch „nadštandardne“ zahnutý displej

Známy leaker IceUniverse zverejnil fotografie predného panelu zariadenia Huawei Mate 30 Pro, ktoré prezrádzajú po bokoch nadštandardne zahnutý displej

Jeden z  posledných reportov, ktorý sa objavil ohľadne zariadenia Huawei Mate 30, resp. Mate 30 Pro, odhalil zadnú stenu zariadenia  s kruhovým výrezom a s trojicou fotoaparátov. Najnovšie, portál Huaweicentral.com, odvolávajúc sa na známeho leakdera IceUniverse, priniesol fotografiu predného ochranné skla zariadenia Mate 30 Pro.

Podľa uverenej fotografie možno dedukovať, že zariadenia Mate 30 Pro ponúkne po bokoch nadštandardne zahnutý displej. Aktuálne nie je známe či toto zahnutie ponúkne nejaké dodatočné funkcionality, ako to bolo napríklad v  prípade konkurenčného zariadenia Samsung Galaxy Edge, alebo sa jedná skôr len o vizuálny efekt.

Podľa posledných informácií, zariadenie by malo predstavené v  októbri tohto roka. Teda približne o  2 mesiace. Huawei sa však k zariadeniu nijako bližšie nevyjadruje. A to ani k informáciám, ktoré sa postupne dostávajú na verejnosť. Preto treba brať všetky objavujúce sa informácie ohľadne telefónu s rezervou.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close