HuaweiSpravodajstvo

Huawei Mate 20 je predajným trhákom. Ani nie 4 mesiaca od predstavenia prekonal magickú hranicu v predajnosti

Huawei Mate 20 je predajným trhákom. Ani nie 4 mesiaca od predstavenia prekonal magickú hranicu v predajnosti

Spoločnosť Huawei právom patrí medzi elitu v segmente mobilných telefónov. Svoju pozíciu si vybojoval hlavne vďaka zariadenia so skvelým pomerom a cenou, pričom spoločnosti bez pochýb pomohli k úspechu aj nadpriemerné výsledky v oblasti kamier, ktoré robia neskutočne skvelé zábery.

Huawei Mate 20 je predajným trhákom

Huawei Mate 20 v priebehu posledných mesiacov pozbieral viacero ocenení ako medzi laickom verejnosť tak aj tou odbornou. Smartfón sa dokonca pýši titulom „Najlepší smartfón roka 2019“, ktorý mu bol udelený organizátormi MWC 2019.

„Séria Mate 20 je ukážkou toho najlepšieho a najinovatívnejšieho, čo Huawei môže ponúknuť. Naša spoločnosť každoročne investuje 10% celosvetového obratu do výskumu a vývoja, a toto je výsledok. Veľmi si vážime, že si zákazníci cenia naše inovácie a dôverujú našim zariadeniam,“ vysvetľuje Rex Liu, General Manager spoločnosti Huawei Consumer Business Group pre Česko a Slovensko.

Predaje smartfónu nasvedčujú ako slovám laickej verejnosti tak aj odbornej. Od oficiálneho predstavenia, ktoré bolo 4 mesiace dozadu, sa celosvetovo predalo viac ako 10 miliónov kusov. Pre porovnanie, smartfónu Huawei 10 sa podarilo prekročiť magickú hranicu 10 miliónov kusov po 8 mesiacoch. V prípade zariadenia Huawei Mate 9 to trvalo 11 mesiacov.

Zdroj: TS

Zdroj: TS, vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close