Pracovné ponuky
SpravodajstvoZariadenia

Huawei Mate 20 Lite pravdepodobne príde so stále populárnejším výrezom. Tiež ponúkne štvoricu fotoaparátov

Huawei pomaly, ale isto dobíja svet so smartfónmi. Dôkazom toho je nedávny úspech v podobe posunutia sa na 2. priečku v rebríčku najväčších výrobcov smartfónov na svete. K vytúženému cieľu prevziať pomyselnú „korunku“ na čele rebríčka by mu mal dopomôcť aj smartfón Huawei Mate 20 Lite, ktorý sa objavil po prvýkrát na oficiálnych renderoch.

Huawei P20 Lite
Zdroj: PhoneArena.com

Obrázky, ktoré sa dostali do médií počas včerajšieho dňa potvrdzujú, že zariadenie by malo prísť na trh so stále populárnejším výrezom vo vrchnej časti displeja. Čo sa týka špecifikácií tak tie aktuálne stále nie sú všetky oficiálne potvrdené. Hovorí sa však, že zariadenie by malo ponúknuť 6,3“ predný LCD panel s rozlíšením 2340 x 1080 bodov. Z hardwarového hľadiska by mal smartfón ponúknuť 8-jadrový procesor Kirin 710 s pracovnou frekvenciou do 2,2GHz, 6GB RAM, 64GB úložný priestor a akumulátor o kapacite 3650mAh. Rendery zariadenia tiež potvrdzujú štvoricu fotoaparátov (2 na prednej a 2 na zadnej strane), ktoré by mali mať rozlíšenie 24MPx a 2MPx v prípade prednej strany a 20MPx a 2MPx na zandej strane.

Cenovka zariadenia by mala byť okolo 400€ a na trh by sa malo dostať koncom augusta.

Zdroj: Winfuture.de via  PhoneArena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Huawei Huawei Mate 20 Lite

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close