Pracovné ponuky
ANDROIDHuaweiSpravodajstvo

Huawei konečne začína s distribúciou nadstavby EMUI 10 pre ďalšiu sériu smartfónov. Je medzi nimi aj Váš?

Používatelia ázijských krajín konečne hlásia dostupnosť aktualizácie. Jej dostupnosť v našich končinách je len otázkou niekoľkých hodín

Najnovší operačný systém Android 10, respektíve nadstavba EMUI 10, konečne prichádza aj na jedny z najobľúbenejších smartfónov od čínskej spoločnosti Huawei. Už dvojročné bývalé vlajkové lode zo série Huawei P20 totižto mali aktualizáciu obdržať už v minulom mesiaci, no jej distribúcia sa opäť natiahla o niekoľko týždňov. O dostupnosti aktualizácie informoval zahraničný portál HuaweiCentral.com.

Používatelia konečne hlásia dostupnosť aj mimo Čínu

Spoločnosť Huawei začala s distribúciou nadstavby EMUI 10 pre sériu smartfónov Huawei P20 ešte začiatkom tohto roka, no bohužiaľ, iba vo svojej domovskej Číne. Po niekoľkých mesiacoch sa však konečne dočkali aj ostatní používatelia zo všetkých kútov sveta. Aktualizácia nadstavby sa začala v ostatných ázijských krajinách a s najväčšou pravdepodobnosťou bude čoskoro dostupná aj v našich končinách.

EMUI 10 Android 10 Huawei smartfony
Zdroj: Vosveteit.sk

Ako informuje portál Huaweicentral.com, nadstavba EMUI 10 určená pre smartfóny Huawei P20 a P20 Pro prichádza vo verzii EMUI 10.0.0.160. Aktualizácia si celkovo vyžaduje až 4,71 GB voľného úložného priestoru. Veľkosť aktualizácie sa však môže líšiť od zvoleného jazyku, či regiónu. Aktualizácia bude na zariadenia distribuovaná automaticky, no ak chcete vyzistiť, či je pre váš smartfón dostupná ihneď, stačí otvoriť položku Nastavenia, Systém, Aktualizácie softvéru a následne ručne vyhľadať aktualizáciu.

Chceš sa o nadstavbe EMUI 10 dozvedieť čo najviac informácii? V jednom z našich starších článkov sme vám priniesli prehľad tých najkľúčovejších vlastností a zmien, ktoré aktualizácia prináša.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Android 10 EMUI 10 Huawei HUAWEI P20 Huawei P20 Pro
Close
Close