Pracovné ponuky
HuaweiSpravodajstvo

Huawei Honor Play 3 je oficiálne predstavený. Lákať bude nie len cenou, ale aj kamerou s vysokým rozlíšením

Huawei Honor Play 3 je novým smartfónom od čínskeho technologického giganta, ktorý bude lákať na kameru s vysokým rozlíšením a lákavú cenu.

Spoločnosť Huawei Honor dnes oficiálne predstavila smartfón Honor Play 3. Jedná sa o cenovo dostupný smartfón so 48-megapixelovou kamerou a veľkou 4,000mAh batériou. Na tému  upozorňuje portál GSMArena.com.

Hlavným lákadlom, ako sme v úvode povedali bude kamera, teda konkrétne trojica kamier. Hlavný snímač disponuje rozlíšením 48-megapixelov a clonou f/1.8, ktorú dopĺňa 8-megapixelový ultra široký snímač so 120° pozorovacím uhlom, ktorý je doplnený hĺbkový senzor. V prípade selfie kamery síce nesklame, ale nijak nenadchne 8-megapixelový snímač.

Huawei Honor Play 3 kamera
Zdroj: produktová fotografia

Displej telefónu je veľký 6,39” a má rozlíšenie 1560 x 720 bodov. Jedná sa o LCD typ displeja. Hoci rozlíšenie nie je až tak vysoké, ako by sa patrilo pri tejto veľkosti displeja, tak aspoň poteší povrchová úprava hliníkovo-kremičitým sklom, ktoré je odolné voči poškriabaniu. Pomer displeja k hranám telefónu je 90%.

Huawei Honor Play 3
Zdroj: produktová fotografia

Smartfón je poháňaný procesorom Kirin 710F so 4-jadrami Cortex-A73 a 4 jadrami A54, ktorý dopĺňa grafický čip Mali-G51 MP4  a 4GB/6GB RAM v kombinácii so 64GB/128GB úložným priestorom.

Huawei Honor Play 3_2
Zdroj: produktová fotografia

Smartfón poháňa veľká 4,000mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania do 10W. V kombinácii s rozlíšením displeja, by mohol smartfón vydržať takmer 2 dni bežného používania bez potreby nabíjania. Smartfón ďalej disponuje IP5x certifikáciou (pozn. redakcie: je teda odolný voči vniknutiu prachu) čo určite poteší. Aby sme nezabudli, zariadenie disponuje klasickým microUSB výstupom.

Cena zariadenia by mala štartovať približne na úrovni 130€.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close