HuaweiSpravodajstvoTIP REDAKCIE

Fitness náramok Huawei Honor Band 4 Sports aktuálne stojí menej ako 17€! Tomu sa len ťažko odoláva

O takýchto akciových ponukách píšeme najradšej. Jedná sa totiž o akciu, ktorej sa len ťažko odoláva vzhľadom na pomer kvalita:cena. Radi by sme Vás dnes upozornili na akciovú ponuku na fitnes náramok Huawei Honor Band 4 Sports (Running verzia), ktorý vo svojej kategórii patrí medzi najzaujímavejšie produkty.

Huawei Honor Band 4 Sports

Huawei Honor Band 4 Sports

Huawei Honor Band 4 Sports ponúkajú 0,5“ dotykový OLED displej, ktorý je schovaný v elegantnom čierno – červenom náramku alebo v čierno – zelenom.

Huawei Honor 4 Band Sports verzia notifikacie
Zdroj: produktová fotografia

Fitness náramok je primárne určený pre ľudí, ktorí radi behajú, čomu je prispôsobený aj senzor sledovania športovej aktivity. Čerešničkou na torte je, že ho je možné uchytiť aj na tenisky, vďaka čomu môžete získať ešte presnejšie dáta o vašich športových výkonoch. Nechýbajú samozrejme ani ďalšie funkcie, ako je napríklad možnosť monitoringu spánku.

Huawei Honor 4 Band Sports verzia
Zdroj: produktová fotografia

Náramok ponúka aj ďalšie funkcionality. Napríklad možnosť sledovania notifikácií po spárovaní so smartfónom. Ako sú napríklad hovory, správy a podobne. Zároveň mnohých poteší, že je vode odolný a to až do hĺbky 50 metrov.  Aby sme ho však iba nechválili, tak musíme povedať, že mu chýba senzor na monitorovanie tepu.

Huawei Honor 4 Band Sports verzia_1
Zdroj: produktová fotografia

Ak Vás náramok zaujal tak ho nájdete na odkaze nižšie.

Huawei Honor Band 4 Sports

Pozn. redakcie: cena fitness náramku je platná ku dňu publikácie článku

Zdroj: TS

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close