HuaweiSpravodajstvo

Huawei Honor 20 Pro bude vynikať nad konkurenciou skvelým fotoaparátom. Pozrite snímky, ktoré Vám vyrazia dych

O tom, že spoločnosť Huawei vyniká nad konkurenciou kvalitou fotoaparátov nie je pochýb. Dôkazom toho by mala byť aj vlajková loď spoločnosti Honor – Honor 20 Pro.

Pozrite si kvalitu fotografií zariadenia Huawei Honor 20 Pro

Najnovšie, globálna PR manažérka Hovoru, Bhavya Hya, zdieľala na sociálne sieti Twitter niekoľko statusov o pripravovanej vlajkovej lodi, v rámci ktorých uverejnila sériu fotografií. V prvom stastu nižšie, môžete vidieť niekoľko príkladov snímok za využitia funkcie priblíženia (1x – 3x – 5x).

Ako ste mohli na fotografiách vyššie vidieť, tak kvalita fotografií bez ohľadu na to či bol použitý alebo nepoužitý zoom je skutočne na nerozpoznanie. Mimochodom, všimli ste si na prvej fotografii Čajku? My sme ju objavili až pri poslednej snímke.

Ďalší status, ktorý PR manažérka zverejnila bol z pred niekoľkých dní. Na ňom zas môžete vidieť kvalitu fotografií za nie najideálnejších svetelných podmienok. V rámci statusu Bhavya píše, že využila špeciálny „AIS Super night mode“ mód (špeciálny nočný mód) a zároveň dodala, že svietivosť objektívu je f/1.4 (pozn. redakcie: vo všeobecnosti možno svietivosť vysvetliť ako, že čím je menšie clonová číslo, tak tým svetlejší objektív máte). Mimochodom, s takouto svietivosťou sme sa v prípade smartfónov doposiaľ nemohli stretnúť.

Ako sa Vám pozdáva kvalita fotografií? Podeľte sa s nami o Váš názor nižšie v komentároch.

Zdroj: Twitter

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close