HuaweiSpravodajstvo

Huawei hlási, že Honor V20 príde ako prvý smartfóny na svete s technológiou „Ark compiler“. Má signifikantne zvýšiť výkon

Generálny riaditeľ spoločnosti Honor, ktorá patrí pod konzorcium Huawei, Zhao Ming, prostredníctvom sociálnej siete Weibo ohlásil, že smartfón Honor V20 dostane do vienka technológiu Ark compiler. Upozorňuje na to portál Gizchina.com.

Ark compiler, technológia, ktorá ovplyvní výkon telefónu

Technológia Ark compiler má byť podľa slov riaditeľa spoločnosti byť revolučnou. Vo svojej podstate ide o výraznú optimalizáciu chodu systému bežiacom na operačnom systéme Android. Podľa dostupných informácií, má byť zvýšená plynulosť chodu systému o 24%, rýchlosť odozvy systému o 44% a chod aplikácií tretích strán o 60%.

Huawei Honor V20 ark compiler
Via Gizchina.com

Technológia Ark compiler je open source projekt, za ktorým stojí spoločnosť Huawei Technology. Ako funguje v praxi si môžete pozrieť nižšie v porovnaní so smartfónom Samsung Galaxy S10 Plus.

Zdroj: Gizchina.com, Youtube.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close