APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Huawei hlási ďalší prírastok v slovenskom obchode App Gallery. Pribudli aplikácie 4ky, Sygicu, Pokecu a ďalšie

Pomaly, ale isto pribúdajú ďalšie a ďalšie kvalitné aplikácie

Po nechcenom odvrátení sa od Mobilných služieb Google v dôsledku konfliktu s USA sa spoločnosti Huawei vcelku úspešne darí rozvíjať ich novú AG platformu. Nie tak dávno sme mohli čítať o predajoch smartfónov, ktoré prekonali z pohľadu kvantity dlhodobého lídra, spoločnosť Samsung, tak najnovšie sa dozvedáme, že obchod App Gallery aj naďalej rastie, a to aj v našom regióne.

Do App Gallery pribudli ďalšie lokálne aplikácie

V súčasnosti podľa zverejnenej tlačovej správy nájdeme v obchode App Gallery, za ktorým stojí spoločnosť Huawei, už viac ako 60 tisíc aplikácií a hier, pričom každým dňom majú pribúdať nové.

„AppGallery sa rozrastá každým dňom, aktuálne v ňom nájdeme viac ako 60-tisíc aplikácií, pričom každý týždeň pribúdajú stovky ďalších. Okrem globálne známych nechýbajú ani aplikácie od slovenských vývojárov, ktoré ocenia predovšetkým lokálni fanúšikovia Huawei.“ píše spoločnosť v tlačovej správe.

Nie tak dávno sme mohli čítať o tom, že v obchode pribudli aplikácie ako Sygic, Môj Orange, Telekom, O2 TV SK, a podobne, pričom medzičasom pribudli ďalšie.

Huawei aktuálne hlási, že pribudli aplikácie ako Antik TV (obsahuje viacero populárnych televíznych staníc), Antik Smartway (slúži na zdieľanie bicyklov), Sygic Car (ide o optimalizovanú aplikáciu Sygicu pre infotainment deviatich veľkých automobilových výrobcov), Pokec.sk (ide o známy slovenský server),  Nay (ide o aplikáciu predajcu elektroniky na Slovensku), Moja 4ka (ide o mobilného operátora) a ďalšie.  Spoločnosť dodáva, že celkovo za júl pribudlo 20 slovenských aplikácií.

Alternativne obchody ku Google Play
Zdroj: Vosveteit.sk

Touto cestou Vám zároveň chceme dať do pozornosti aj jeden zo starších článkov, v ktorom sme sa venovali alternatívnym obchodom s aplikáciami, spomedzi ktorých podľa nášho názoru vyčnieva Apkpure, v rámci ktorého sme našli defakto všetky aplikácie, ktoré neboli dostupné v obchode App Gallery.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close