Pracovné ponuky
HuaweiSpravodajstvo

Huawei HiCar: Pozrite si video, ktoré zachytáva kľúčové funkcie tejto služby

Huawei HiCar je službou, ktorá bola oficiálne predstavená spoločnosť Huawei 9. augusta. Pozrite si prvé video, ktoré zachytáva jej kľúčové vlastnosti.

Spoločnosť Huawei 9. augusta počas vývojárskej konferencie “Huawei Developers Conference” predstavila novú verziu nadstavby EMUI 10  založenej na Androide 10, ktorej súčasťou je aj služba, resp. funkcia Huawei HiCar. Jedná sa o alternatívnu chytrú aplikáciu ku Android Auto  od spoločnosti Google.

Huawei HiCar

Portál Gizchina.com  prišiel s reportom, v ktorom poukazuje na video prezentujúce kľúčové vlastnosti tejto služby od spoločnosti Huawei,  ktoré sa dostali na verejnosť len pár dní dozadu. Vo videu nižšie môžete vidieť široké možnosti jej využitia. Od toho ako je možné pomocou aplikácie otvárať okná alebo odomykať auto, nastavovať klimatizáciu, zapínať stierače, ovládať hudbu, až po snímanie toho čo sa deje za Vašim autom.

Okrem toho EMUI 10 navyše obsahuje GPU Turbo, Link Turbo, Super File System (EROFS) a funkciu Ark Compiler. Myslíte si, že  služba HiCar  prinesie nejaké zmeny v ovládateľnosti automobilu?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close