HuaweiSpravodajstvo

Huawei aktualizoval fitness náramok Honor Band 5. Dostal novú funkciu, ktorá bola doteraz výsadou Mi Band 4 náramku od Xiaomi

Huawei aktualizovala fitness náramok Honor Band 5, ktorý dostal podporu ovládania hudby a sľubovanú podporu (SpO2) merania kyslíka v krvi.

Koncom júla sme Vám priniesli veľké porovnanie fitness náramkov Mi Band 4 od Xiaomi a Honor Band 5 od Huawei. Hlavným argumentom prečo sa rozhodnúť v prospech Mi Band 4 náramku bola o niečo lepšia výdrž batérie a možnosť ovládania hudby. Na druhej strane v prospech náramku Honor 5 Band hovorila podpora viacerých športov a podpora merania kyslíka v krvi pomocou SpO2 senzora (pozn. redakcie: v tom čase táto funkcia nebola dostupná vo všetkých regiónoch).

Huawei aktualizoval Honor Band 5

Spoločnosť Huawei v priebehu včerajšieho dňa aktualizovala chytrý fitnes náramok Honor Band 5. Konečne prišla sľubovaná podpora merania kyslíka v krvi. Používatelia Honor Band 5 náramku si tak môžu zmerať množstva hemoglobínu nesúceho kyslík v krvi v porovnaní s množstvom hemoglobínu, ktorý nenesie kyslík. Telo potrebuje v krvi určitú hladinu kyslíka, inak nebude fungovať tak efektívne. V skutočnosti veľmi nízke hladiny SpO2 môžu mať za následok veľmi vážne príznaky. Tento stav sa nazýva hypoxémia. Hypoxémia (nízka hladina kyslíka v krvi) sa môže zmeniť na hypoxiu (nízka hladina kyslíka v tkanive). Bežná hodnota je niekde na úrovni okolo 95% až 99%.

Honor Band 5 podpora Sp02 - meranie kysliku (1)
Zdroj: Vosveteit.sk

Hudbu možno ovládať už aj cez Honor Band 5

Hlavným argumentom pre rozhodovaní sa medzi Mi Band 4 a Honor Band 5 náramkom pre nás bola podpora ovládania hudby. Nuž, Huawei dobieha Xiaomi, hudbu možno už ovládať aj prostredníctvom Honor Band 5 náramku.

Honor Band 5 podpora ovladania hudby
Zdroj: Vosveteit.sk

Aktuálnu cenu náramkov si môžete pozrieť na odkazoch nižšie.

Xiaomi Mi Bnad 4    Huawei Honor Band 5

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close