Spravodajstvo

Huawei Mate 20 Pro unikol na produktových fotografiách. Odhaľuje 3 kamery na zadnej strane

3 kamery sú predsa lepšie ako 2, nemáme pravdu? Na internet sa dostalo niekoľko produktových fotografií najočakávanejšieho smartfónu z kuchyne čínskej spoločnosti Huawei – Huawei 20 Pro.

Uniknuté obrázky ukazujú zariadenie v plnej kráse. Odhaľujú kompletný predný panel, v rámci ktorého sa dočkáme skutočne minimálnym rámčekov okolo displeja. Nebude chýbať ani drobný výrez v hornej časti displeja, v ktorom nájdeme prednú kameru, vrátane reproduktora a senzorov.

Zdroj: produktová fotografia via WinFuture.de

Prejdime však k zadnej strane zariadenia. Tá je totiž oveľa zaujímavejšia. Ako môžete nižšie vidieť tak smartfón ponúkne nie 2 kamery, ale hneď 3, ktorým bude dopomáhať dióda.

Zdroj: produktová fotografia via WinFuture.de

Možno ste si všimli, že na obrázok absentuje skener odtlačkov prstov. Očakáva sa, že Huawei 20 Pro bude mať skener implementovaný priamo v prednom OLED panely s rozlíšením 3120 x 1440 bodov, ktorého veľkosť má byť 6,3“. Smartfón by nemal disponovať jackom, čo potvrdzujú aj samotné fotografie.

Smartfón by mal byť vybavený procesorom HiSilicon Kirin 980 SoC, ktorý je vyrobený 7nm technológiou. Mimochodom spoločnosť Huawei niekoľko dní dozadu informovala verejnosť, že ich procesor je výkonnejší ako ten od Apple v najnovších iPhone telefónoch.

Smartfón by mal byť predstavený už o niekoľko týždňov, konkrétne 16. októbra.

Zdroj: Arstechnica.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close