SpravodajstvoXiaomi

Huami: ”Už pracujeme na Xiaomi Mi Band 5 náramku”

CEO spoločnosti Huami prezradil, že so Xiaomi už pracujú na vývoji fitness náramku Xiaomi Mi Band 5. Uvedený na trh by mal byť v budúcom roku.

Spoločnosť Huami je jednou z  najrýchlejšie rastúcich spoločností v segmente fitness náramkov a chytrých hodiniek. Bezpochyby za to vďačí vo veľkej miere aj čínskemu technologickému „tigrovi“, spoločnosti Xiaomi.

Spoločnosť len nedávno na trh uviedla novú generáciu Mi Band náramkov, ktorá je riadnym posunom v pred oproti Mi Band 3 náramku. Čo priniesol Mi Band 4 náramok si môžete prečítať v  našej recenzii, ktorú sme Vám priniesli medzi prvými portálmi na Slovensku.

Prejdime však k 5. generácii fitness náramku. Človek by povedal, že po uvedení 4. generácie si dá spoločnosť aspoň niekoľko mesiacov pauzu s prácami na novej generácii, a sústredí sa viac na marketing. Opak je však pravdou. Počas prezentácie finančných výsledkov spoločnosti Huami za 2. kvartál tohto roka, Wang Huang (pozn. redakcie:  zakladateľ spoločnosti)  reagoval na otázky akcionárov spoločnosti týkajúcich sa budúcnosti produktovej línie Mi Band slovami, že už pracujú na vývoji Mi Band 5 náramku so Xiaomi. Na tému upozrňuje portál Gizmochina.com.

„V skutočnosti už vyvíjame Mi Band 5 so Xiaomi.“

Ďalej čiastočne odkryl aj to, že nový Mi Band 5 náramok bude predstavený niekedy v  budúcom roku. Čo sa týka bližšieho termínu, tak ten bohužiaľ nešpecifikoval.

„Nemáme ešte pevný termín, kedy predstavíme Mi Band 5. Ale povedal by som, že vzhľadom na to, že sme už začali pracovať na Mi Band 5 so Xiaomi, tak to nebude trvať tak dlho (pozn. redakcie: Wang tym myslel vývoj Mi Band 5 náramku). , Práve sme spustili predaj Mi Band 4, ale potenciálný predaj Mi Band 5 náramku môžeme spustiť v budúcom roku.“

Fitness náramky od spoločnosti Xiaomi sú veľmi populárnymi. Dôvodom je atraktívna cena a  množstvo funkcií. Len pre zaujímavosť, za 8 dní od spustenie predaja a Mi Band 4 náramku spoločnosť ich predala viac ako 1 milión.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close