Xiaomi

Huami oficiálne potvrdzuje, že predstaví nové chytré hodinky Amazfit. Poznáme aj termín ich predstavenia

Spoločnosť Huami prostredníctvom sociálnej siete Weibo oficiálne ohlásila, že 27. augusta predstaví novú generáciu chytrých hodiniek Amazfit.

Spoločnosť Huami, ktorá patrí pod krídla konzorcia Xiaomi oficiálne ohlásila, že 27. augusta predstaví novú generáciu chytrých hodiniek z produktovej línie Amazfit, ktorými chce konkurovať hlavne spoločnosti Apple.

Podľa aktuálne dostupných informácií nové chytré hodinky Huami Amazfit by mali disponovať AMOLED displejom s rozlíšením 341ppi. V rámci statutusu uverejneného na sociálnej sieti Weibo spoločnosť ďalej dopĺňa, že výdrž batérie hodiniek by mala dosiahnuť 14 dní na jedno nabitie.

Huami Amazfit nova generacia hodiniek
Zdroj: Huami (Weibo)

Okrem vyššie spomínaných chytrých hodiniek Huami Amazfit, CEO spoločnosti potvrdil, že  v  rovnaký deň bude predstavená aj nová generácia športovo-ladených hodiniek Pace 3, ktorá by mala byť vybavená transflektívnym displejom (pozn. redakcie: transflektívny displej využíva okolité svetlo, vďaka čomu nie je potrebné neustále zapínať displej pri prebudení hodiniek). Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com. Hodinky by mali byť zároveň vybavené  1,34″ displejom od spoločnosti JDI.

Amazfit Pace 3
Zdroj: via Gizmochina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close