SpravodajstvoXiaomi

Huami AMAZFIT 3 sú oficiálne predstavené! Prinášajú viacero technologických noviniekNiekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Huami, patriaca pod  Xiaomi predstaví nové smart hodinky AMAZFIT 3. Tak sa teraz aj deje.

Nové smarthodinky Huami Amazfit 3 prichádzajú s viacerými technologickými vylepšeniami, ale tými najhorúcejšími funkciami sú podpora NFC, celodenné sledovanie tepovej frekvencie vrátane abnormálnej aktivity. Čerešničkou na torte je, že spoločnosti Huami sa podarilo vyvinúť senzor, ktorý je o 98% presnejší a zároveň o 80% úspornejší.

Zdroj: produktová fotografia

Hodinky prichádzajú na trh s 1.3“ AMOLED displejom s rozlíšením 360 x 360 bodov. Okrem toho ďalšou technologickou novinkou je vstavaná osobná asistentka Xiaomi Ai, ktorá dokáže spolupracovať so zariadeniami z produktovej línie Mijia. Inými slovami prostredníctvom hodiniek dokážete ovládať viacero domácich spotrebičov.

Zdroj: produktová fotografia

Hodinky prichádzajú na trh s 11 rôznymi športovými módmi (napr. mód behu, chôdze, šplhania, tesinu,…), podporou GPS + GLONASS.

Zdroj: produktová fotografia

Batéria týchto hodiniek sľubuje 5 dní v režime stand-by. Defakto rovnako u predošlej generácii. Čo sa týka ceny tak jedným z prvých obchodov kde sa objavili je e-shop Geekbuying, v ktorom stoja niečo málo pod 160€.

Huami Amazfit 3

Zdroj: vlastný, Xiaomi

 

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Google mení vzhľad výsledkov mobilného vyhľadávania. Budú výrazne prehľadnejšie

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close