HryNovinky

HRY | Milovníci rýchlych áut zbystrite zrak, vonku je Forza Horizon 3

Patríte medzi vášnivých milovníkov automobilových pretekov? Ak ste si odpovedali kladne tak zbystrite váš zrak, vo Windows Store sa totiž objavila herná pecka Forza Horizon 3, ktorá je dostupná pre Windows 10 zariadenia v demo verzii zadarmo.

Tak isto ako Xbox trial verzia, tak aj tá pre Windows 10 ponúkne používateľom obmedzený prístup do Forza Horizon 3 sveta. Obmedzený prístup budete mať ako v singe-player tak aj v multiplayer móde, čo však nikomu nebráni k „ochutnávke“ tejto hry, ktorá vás možno presvedčí ku kúpe plnej verzie.

„Windows 10 hráči môžu ochutnať príbeh Forza Horizon 3 na Windows 10 zariadeniach s demo verziou. Počnúc dnešným dňom, Forza Horizon 3 DEMO pre Windows 10 je dostupný vo Windows Obchode bez dodatočných poplatkov.“

Hru stiahnete cez QR kód nižšie.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close