APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

HRY | Halo Wars 2 Blitz sa objavil vo Windows obchode. Dostupný je zadarmo!

Vo Windows obchode sa objavila herná pecka –  Halo Wars 2 Blitz, dostupná je momentálne v BETA verzii avšak to nikomu nebráni ponoriť sa priam do šialeného multiplayer módu, ktorý vás zabaví na dlhú chvíľu. Hra je momentálne dostupná ako pre Xbox zariadenia tak aj pre Windows 10.

Pre tých, ktorí hru nepoznajú tak sa jedná o hru založenú na RTS modely, ktorá kombinuje bleskové rozhodnutia typické pre strategické kartové hry.

Halo Wars 2 Blitz  Multiplayer Trailer

Beta verzia hry vám umožní zahrať si 1v1, 2v2, resp. 3v3 mód. Ako bonus za účasť pri testovaní hry sa vám vybrané ocenenia prenesú aj do plnej verzie. Hra by mala byť prístupná zadarmo do konca januára a stiahnete ju cez odkaz nižšie.

Za tip na článok ďakujeme Milanovi.

Halo Wars 2 Blitz Beta
Halo Wars 2 Blitz Beta
Developer: ‪Microsoft Studios‬
Price: Code needed

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close