APLIKÁCIE A HRY

HRY | Dig To Hell, ďalšia návyková hra

Patríte medzi fanúšikov jednoduchých a chytľavých hier? Ak ste odpovedali kladne, tak máme pre vás tip na skutočne podarenú hru Dig To Hell, ktorá si vás určite potom získa.

Princíp hry je založený na tom, že Dig-a musíte dostať do pekla, ktoré sa nachádza v hĺbke 666 metrov, avšak aby to nebolo také jednoduché, tak vás na ceste do hlbín zeme bude čakať viacero prekážok napríklad v podobe kameňov, cez ktoré sa nedostanete, rôzne nástrahy ako oheň či voda a nebezpečné živočíchy. Všetkým týmto prekážkam sa budete musieť samozrejme vyhýbať, inak bude s vami koniec. Ako môžete na obrázkoch nižšie vidieť, tak v hornom ľavom rohu sa nachádza signalizácia zdravia, jedla a vzduchu, ktoré sa v závislosti od toho na akú prekážku ste narazili menia. Poslednou prekážkou, ktorá vám bude stať v ceste je dostatok pozbieraných mincí, ktorých musíte mať až 50, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako jednoduchá úloha, ale nie je tomu tak. Mince totiž sú častokrát rozmiestnené raz na jednej strane a druhýkrát zase na druhej a dostať sa k ním vás bude stáť príliš veľa energie čo sa odzrkadlí zase na nedostatku jedla a zdravia.

Ovládanie hry je veľmi jednoduché a pohodlné. Ako môžete na obrázkoch vyššie vidieť, tak v ľavom dolnom rohu je umiestnený joystick, ktorým určujete smer pohybu a na druhej strane sa nachádza tlačidlo „jump“, ktoré je mimochodom skryté a počas hrania ho nevidieť.

Hra je dostupná v obchode zadarmo pre všetky telefóny s 512 MB RAM a viac.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu
Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close