ŠPEKULÁCIESpravodajstvo

Hranie so slovíčkami alebo Windows Phone bez Phone

Len pár dni dozadu sme Vás informovali o tom, že Microsoft uvažuje o odstránení loga Nokie zo svojich telefónov. Po novom by teda mali mať telefóny z dielne Nokie skrátený názov len na Lumia XY. GoFone zašiel ešte ďalej. Má totiž na svojom zadnom kryte len „Windows“ namiesto „Windows Phone“.

Tento nový smartphone je len špičkou ľadovca, ktorý poukazuje na trend zjednocovania zariadení s operačným systémom Windows Phone. Logo Microsoftu uvidíme do konca roka určite ešte na ďalších desiatkach zariadení, ktoré budú bojovať o svoj podiel na trhu. Sami sme zvedaví, či výrobcovia telefónov budú propagovať ešte nenastolený trend Microsoftu.

Myslíte si, že sa jedná o nový trend alebo je to len zhoda náhod?

Zdroj: mojwindows.sk

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Novo predstavené chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit Lite sa objavili v predaji
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close