NávodyNovinky

Hrajte hry na telefóne ako PÁN. Tatko dostanete Vaše  PS4 4 hry na smartfón | NÁVOD

Jedna z najkúlovejších vlastnosti na PlayStation 4 je funkcia Remote Play, ktorá vám umožní hrať vaše hry aj mimo dosahu TV. Ak ste chceli túto funkciu využívať tak ste museli mať zaridenie PS Vita alebo smartfón od spoločnosti Sony. Nuž, ale vďaka šikovným rukám vývojárov na Reddite môžete Vaše hry hrať na akomkoľvek rootnutom smartfóne, ktorý beží na Androide 4.2 alebo vyššom. Poďme sa pozrieť na to ako spojazdniť vaše PS hry na smartfóne bližšie

Zahrajte si hry z PlayStation 4 na smartfóne cez funkciu Remote Play

  • Najprv si stiahnite tento APK súbor (inštalačný balíČek aplikácie). Nezabudnite však ešte predtým povoliť možnosť inštalácie aplikácií z iných zdrojov ako je Google Play obchod. Aplikáciu následne spustite.

    Zdroj: pocketgamer.co.uk

  • Zapnite teraz Váš PS4 a chodťe do nastavení. V rámci Menu vyberte položku Remote Play Connection Settings a kliknite na Add Device, aby ste dostali kód.

    Zdroj: pocketgamer.co.uk

  • Teraz sa vráťte späť do vášho Android smartfónu a odklikávajte Next/Skip až kým sa nedostanete na obrazovku, ktorú vidíte nižšie. Sem vložte kód (nebojte sa, tento zdĺhavý postup nebudete musieť opakovať vždy, ale prejdete s ním iba pri prvom spustení).

    Zdroj: pocketgamer.co.uk

  • Následne ako sa vytvorí spojenie tak uvidíte vašu domovskú obrazovku na vašom smartfóne.

Ak máte smartfón s operačným systémom iOS tak nezúfajte. Nižšie si môžete pozrieť video návod ako spojazdniť PS4 hry aj na ňom.

Alebo na vašom Macu či PC…

Zdroj: Pocketgamer.co.uk

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close