PC HRYZaujímavosti

Hráčovi sa poradilo za 6 rokov dokončiť všetkých 3.344 achievements (úspechov) v hre World of Warcraft

Achievements system nie je neznámym pojmom pre mnohých hráčov. Je to systém odmeňovania v hrách za dosiahnuté úspechy. Tento systém funguje aj v známej hre Wold of Warcraft. Okrem toho, že je to do veľkej mieri motivačný faktor pre samotných hráčov tak je to aj zároveň veľká databáza výkonov jednotlivcov, kde sa môžu medzi sebou hráči porovnávať.

Hráčovi sa podarilo dosiahnuť všetky achievements v hre World od Warcraft

Nuž, známa hra World of Warcraft obsahuje celkovo 3.344 achievements, ktoré môžu jednotlivý hráči získať. Doteraz, podľa našich znalostí sa to nikomu zatiaľ nepodarilo. Nieže by to bolo nemožné, ale vyžaduje to enormné úsilie, ktoré musia hráči premeniť do tisícok hodín strávených za monitorom. Najnovšie sa to však jednému z hráčov podarilo. Reč je konkrétne o hráčovi, ktorý si hovorí Xirev.

Zdroj: vlastný

Xirev je 23 ročný študent, ktorý pochádza zo Švédska. V rámci fóra, opísal jeho cestu za týmto úspechom, ktorá pozostávala zo stoviek hodín strávených za počítačom. V priemere každý deň venoval hraniu 5 až 6 hodín. V rámci tohto času vytrénoval zhruba 30 rôznych charakterov na LVL 110. Aktívni hráči hier sa asi teraz chytajú za hlavy a rozmýšľajú nad tým či je to možné, nuž podľa výsledkov Xireva, áno je to možné. Xirev, v rámci fóra ďalej písal, že tento úspech nevyžaduje len čas, ale aj zručnosti, bez ktorých by ste jednoducho tento cieľ nikdy nedosiahli.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: World of Warcraft

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close