Spravodajstvo​​XboxZariadenia

Hráči spozornite, máme nové informácie o „Project Scorpio“!

Digital Foundry, internetový portál zameraný na testovanie herného hardwaru sa pozrel na klobúk očakávanému hernému zariadeniu známym pod menom Project Scorpio. Poďme sa teraz spolu pozrieť na to čo prišli.

  • Project Scorpio neobsahuje ESRAM, hoci vývojári s ňou počítajú. Čo to znamená pre hráčov, resp. pre vývojárov? ESRAM mala zabezpečiť spätnú kompatibilitu so súčasnými generáciami herných konzol.
  • Grafika je 4,5x výkonejšia ako tá v Xbox One. Vďačiť za to môžeme 4 násobnej veľkosti LC Cache a podpore Delta Color Compression. Inými slovami výkon grafiky dosahuje neuveriteľných 6 teraflop.
  • Procesor bude pravdepodobné založený na architektúre AMD Jaguar (tento procesor je použitý napríklad v Xbox One či v PlayStation 4 Pro zariadení).
  • Tešiť by sme sa mali aj na zrýchlenie renderovania, výsledkom čoho bude 60FPS v 4K kvalite.

Mimochodom, podľa statusu Phila Spencera, hlavy projektu Scorpio sa máme skutočne načo tešiť, ktorý sa na Twitteri chváli zahraním si prvej hry na danej konzole.

Akú cenu tipujete tejto hernej konzole?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close