APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo​​Xbox

Hráči pozor! Využite super akciu na hru Assassin’s Creed Unity, ktorá môže byť Vaša len za 70 centov

Len prednedávnom sme Vám dali do pozornosti exkluzívnu ponuku na hru Assassin’s Creed IV, a množstvo z Vás si vďaka tomu už teraz vychutnáva jednu z najlepších hier zo série Assassin’s Creed úplne zdarma. Tentokrát Vám prinášame ďalšiu exkluzívnu akciu, ktorá sa len pred pár hodinami objavila na stránke cdkeys.com. Digitálny kľúč na hru Assassin’s Creed Unity pre Xbox One si môžete zakúpiť už za neuveriteľných 0,69 eur.

Staňte sa „kráľom“ parížskych ulíc

Paríž, rok 1789. Francúzska revolúcia mení kedysi úchvatnú metropolu v miesto, kde vládne teror a chaos. Ulice dláždené mačacími hlavami sú skropené krvou poddaných, ktorý v sebe našli dosť odvahy na to, postaviť sa útlaku aristokracie. Celá krajina je trhaná na kusy. Uprostred tohoto bezvládia sa však mladý muž menom Arno vydá na neobyčajnú cestu, na ktorej odhalí skutočné sily na pozadí revolúcie. Jeho honba za odpoveďami ho vrhne do súboja o osud celého národa a zmení ho v pravého majstra asasina. Vrhnite sa do víru Francúzskej revolúcie. Zažite na vlastnej koži dobytie Bastily, či popravu kráľa Ludovíta XVI. a pomôžte ľudu Francúzska vybojovať si lepší osud.

Nejedná sa o podvod?

Na prvý pohľad vyzerá táto ponuka naozaj podozrivo. Preto sme si všetko predom prelúskali a uisťujeme Vás, že sa nejedná o žiadny fake alebo podvod. Na internetovom fóre >Reddit sa ihneď strhla debata o tom, či má niekto s týmto obchodom skúsenosti a všetci sa zhodli na tom, že svoje digitálne kľúče obdržali bez problémov. Stránka neurčuje žiadny dátum, dokedy akcia potrvá, tak preto sa skúste poponáhľať. Link na obchod nájdete tu.

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Ubisoft)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close