APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Hráči pozor! Veľký výpredaj hier Steam Winter Sale sa oficiálne začal

Aj ty sa považuješ za vášnivého nadšenca počítačových hier a v tvojom inventári nemôže chýbať žiadny najnovší herný titul? Tak v tom prípade ti dávame do pozornosti tradičný výpredaj hier Steam Winter Sale, ktorý sa už oficiálne začal.

Každý deň nové zľavy

Steam Winter Sale je určitá tradícia, ktorá na najväčšej hernej platforme na svete určite nesmela chýbať ani tento rok. Steam tak, ako každoročne, aj tentokrát prináša špeciálne zľavy, ktoré sa na Steame objavujú od 20. decembra až do 3. januára.

Steam Awards

Zimná zľavová sezóna tentokrát prináša aj hlasovanie o najlepšie herné tituly tohto roku. Svojho favorita môžete nájsť vo viacerých kategóriách, napríklad ako Hra roku, VR hra roku, Nesmrteľná hra, Najlepší vývojár, Najkrajšie krajiny, Najlepšia s priateľmi, Najzaujímavejšia alternatívna história alebo Stroj roku. Neváhaj a hlasuj za svojho favorita – hlasovanie prebieha až do 3. januára do 19:00.

Extremely Cozy Cottage

steam winter sale mimoriadne utulna chalupka_opt
Zdroj: Steam

Nová sezóna zliav prichádza s ďalším zaujímavým konceptom, ktorý sa v angličtine nazýva ako Extremely Cozy Cottage of Surprises, čiže mimoriadne útulná chalúpka plná prekvapení. Ide o „adventný kalendár“, ktorý v sebe ukrýva niekoľko okienok, ktoré je možné otvárať až do 3. januára. Každý deň pritom môžete získať až 3 digitálne položky. Pozor! Mimoriadne útulná chalúpka ale ukrýva jedno vzácne tajomstvo, ktoré Vám bude odhalené presne 24. decembra po 10 hodine.

Zdroj: Steam, úvodný obrázok (Steam)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close