Spravodajstvo

Hráči pozor! Poznáme presné dátumy veľkých jesenných a zimných výpredajov na Steame

Pokukávate po novej hre? Nevyhadzujte do luftu zbytočne desiatky eur navyše a počkajte si na ďalšie skvelé zľavy poskytnuté platformou Steam. Nová zľavová sezóna je už za rohom. Poznáme totižto presné dátumy prichádzajúcich jesenných, ako aj zimných zliav na hernej platforme Steam.

Jesenné zľavy na Steame

Podľa webového portálu Kotaku by sa mali jesenné výpredaje hier začať už 21. novembra a mali by trvať až do 27. novembra. Skvelé jesenné zľavové tornádo by malo začať presne o 10:55 nášho času. I keď zľavy na Steame často vyrážajú dych, nie sú vždy tou najlacnejšou voľbou, teda minimálne nie v období novembra. Skvelé jesenné zľavy na Steame totižto prebiehajú počas najväčších zľavových sviatkov Black Friday a Cyber Monday. Pred kúpou hry na Steame sa tým pádom určite uistite, či ste zvolili tu najlacnejšiu alternatívu.

Zimné zľavy na Steame

Zimné zľavy na hernej platforme Steam budú prebiehať od 20. decembra do 3. januára. Najväčšie zľavy tohto roka by mali pritom vypuknúť taktiež o 10:55 nášho času. Upozornenie! Nie že presedíte celé sviatky za počítačom.

Zdroj. techradar.com, úvodný obrázok (Techspot.com)

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Po prvýkrát v histórii sa podarilo študentom zhotoviť a vypustiť raketu, ktorá dosiahla hranicu vesmíru!
Close
Close