NovinkyPC HRY

Hráči pozor! Hru F1 2015 si môžete momentálne stiahnuť úplne zadarmo. Akcia potrvá už len niekoľko hodín

Obľúbená stránka HumbleBundle opäť rozdáva hry svojim fanúšikom. Tentokrát konečne padol rad aj na poriadnu závodnú hru. F1 2015 určite osloví každého nadšenca Formuly 1 a rýchlej jazdy. Hru si môžete bezplatne stiahnuť do 24. marca 22:00, tak sa určite poponáhľajte!

Zmerajte si sily s Lewisom Hamiltonom alebo Sebastianom Vettelom

Jazdite ako pravý šampión v F1 2015 – získajte bližší pohľad na závodenie v najprestížnejšom, najobľúbenejšom a najluxusnejšom motoršporte na svete. Hra ponúka zaujímavý single player mód, v ktorom si môžete vybrať tím, za ktorý chcete pretekať a dokonca aj jazdca. Sily si s tými najlepšími v danej sezóne môžete zmerať v prepracovanom režime Pro Season, ktorý vás prenesie celým svetovým šampionátom Formuly 1. Vylepšite si svoje zručnosti aj v úplne novom tréningovom režime a potom vyzvite svojich priateľov a súperov z celého sveta na súboj v Online Multiplayer režime.

Hru F1 2015 si môžete stiahnuť priamo z tejto stránky. Na stránke HumbleBundle sa stačí iba prihlásiť, prepojiť si svoj účet s platformou Steam a obdržaný aktivačný kód si následne stačí iba pridať do svojej hernej knižnice.

Zdroj: HumbleBundle.com

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close