Pracovné ponuky
TIP REDAKCIE

Hráči pozor! Herná myš Razer DeathAdder Essential nebola nikdy lacnejšia. Aktuálne je dostupná za menej ako 25 eur

Spoločnosť Razer zrejme netreba nijakému hráčovi počítačových hier predstavovať. Zabehnutá firma s dlhoročnými skúsenosťami už roky prináša tú najlepšiu a najkvalitnejšiu technologickú výbavu, bez ktorej by sa poriadny hráč jednoducho nezaobišiel. Jednou z najopotrebovanejších vecí každého hráča je zrejme myš, ktorá sa počas svojej životnosti naozaj zapotí. Tak prečo svoj gear trošku neosviežiš o renomovanú myš DeathAdder Essential, s ktorou posunieš svoje hranie na úplne iný level? 

Hernú myš Razer DeathAdder Essential nájdeš na Geekbuying.com. PS: nezabudni na kupón

Ergonomický dizajn

Jedným z najzákladnejších atribútov pri výbere hernej myšky je určite jej ergonómia. Nie každá myš vám sadne, no ak ste niekedy držali myš od spoločnosti Razer v ruke, s DeathAdder Essential nebudete mať žiadny problém. Ergonomický dizajn si vypožičala od svojich drahších súrodencov, vďaka čomu sa vaše zápestie neunaví ani po dlhých hodinách strávených za počítačom. 

Blesková odozva

Hlavným jadrom myšky je 6400DPI optický senzor, ktorý ide v ruka v ruke s 30G akceleráciou, vďaka čomu sú zachytené aj tie najmenšie detaily pri pohybe myšky. Za zmienku určite stoja aj programovateľné tlačidla s technológiou Hyperresponse, ktorá zaručuje okamžitú 1ms odozvu. Programovateľných tlačidiel je na myške dokopy až 5

Vyklikania sa báť nemusíte

Častou otázkou hráčov je, či myš vydrží aspoň zopár rokov. Lacné myšky sú náchylné na vyklikanie, no s týmto tátošom od Razeru sa podobného úkazu báť nemusíte. Razer Mechanical Switche totižto zaručujú, že každé jedno tlačidlo vydrží až 10 miliónov kliknutí. 

Razer-DeathAdder-Essential-Optical-Gaming-Mouse-White_opt
Zdroj: Geekbuying

Najväčšou výhodou tejto myšky je ale jej cena, ktorá na internete naozaj nemá obdobu. Razer DeathAdder Essential v našich končinách normálne stojí niečo málo pod 50 eur. V spolupráci s eshopom Geekbuying.com vám ale dávame do pozornosti naozaj unikátnu akciu, vďaka ktorej ušetrí viac ako 20 eur. S exkluzívnym kupónom OFCKVEIB totižto cenu myšky zrazíte na neuveriteľných 23,98 eur aj s bezplatným poštovným. Dostupná je aj biela verzia myšky. V tomto prípade treba využiť kupón ZUMUUYAM, ktorý zrazí cenu na 25,60 eur, taktiež s poštovným v cene. 

Hernú myš Razer DeathAdder Essential nájdeš na Geekbuying.com

Bielu verziu myšky Razer DeathAdder Essential nájdeš tu

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Geekbuying)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close