PC HRY

Toto je hra roka, ktorá ovládla milióny hráčov po celom svete

Patríte medzi milovníkov počítačových hier? Ak áno tak tento rok bol na kvalitné tituly plodný. Dočkali sme sa viacerých hier ako sú SCUM, Fallout, Lust For Darkness, Battlefield V, Far Cry 5, Red Dead Redemption 2, Call Of Duty: Black Ops 4 a ďalšie.

Práve tri posledné herné tituly boli pokladané za najväčších favoritov na titul Hra roka 2018. Nuž, čo čert nechcel tak tento titul vyhrala úplne iná hra.

V rámci ceremoniálu, ktorý sa konal 16. novembra bola oznámená najlepšia hra tohto roka. Začnime však odzadu.:

  1. Call of Duty: Black Ops 4
  2. Red Dead Redemption 2

A absolútnym víťažom hry roka sa stala herná chuťovka, ktorú poznajú aj mobilní hráči:

  1. Fornite

Ceremoniál odovzdania ceny si môžete pozrieť nižšie.

Víťazstvo Fornite je určite pre mnohých prekvapením. Za hrou stojí spoločnosť Epic Games, ktorá pôvodne chcela spojiť strielačky a Minecraft. Nakoniec z toho vznikla hra, ktorú pozná hádam každý jednotlivec mladší ako 20 rokov. Player Unknown´s BattleGround (PUBG) patrí aktuálne medzi najpopulárnejšie hry na svete. Aktívne ju denne hrá približne 80 miliónov hráčov.

Pozrite si game play z hry roka

Zdroj: Youtube, unilad.co.uk, úvodný obrázok: Reddit


Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close