PC HRY

Minuloročnú FPS strieľačku Destiny 2 si môžeš do 18. novembra stiahnuť úplne zdarma

Herné vydavateľstvo Acitivision, vlastnené velikánom Blizzard, aktuálne rozdáva minuloročný herný titul s názvom Destiny 2, ktorý určite zaujme každého fanúšika akčných FPS strieľačiek. Keďže sa jedná o jeden z novších herných titulov, tak neváhaj a uchmatni si svoju kópiu hry už dnes!

Destiny 2 je akčná strieľačka, ktorá vás zavedie na epické putovanie po slnečnej sústave. Ponorte sa do novej epickej filmovej kampane. Spojte sa s priateľmi pri kooperatívnych aktivitách troch alebo šiestich hráčov. Zmerajte sily s vašimi spoluhráčmi v rôznorodých súťažných multiplayerových režimoch.

Posledné útočisko ľudstva padlo pod náporom obrovskej invázie armády vedenej Ghaulom, impozantným veliteľom brutálnej Červenej légie. Ten zbavil mestských strážcov ich sily a všetkých, ktorí prežili, donútil utiecť. Vy sa vydávate na záhadné, nepreskúmané svety našej slnečnej sústavy, kde bude vašou úlohou objavovať nový arzenál zbraní a nové zničujúce bojové zručnosti. Aby ste porazili Červenú légiu a mohli sa postaviť Ghaulovi, musíte zjednotiť rozprášených hrdinov, spoločne povstať a vybojovať si svoj domov späť.

Na získanie vlastnej kópie hry sa stačí zaregistrovať na stránke battle.net. Po vytvorení účtu stačí navštíviť Gifts vo vašom profile. Ak ste doposiaľ nemali vytvorený účet na stránke Battle.net, pre získanie kópie zdarma si najprv budete musieť prepojiť Váš účet s Vašim telefónnym číslom prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Zdroj: mspoweruser.com

Tagy
Close
Close