SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

HP Workspace spustí aj na smartfóne počítačové aplikácie

HP Elite x3 je ku dnešnému dňu najvybavenejším Windows smartfónom na trhu a od toho sa odvíja nie len jeho cena, ale aj funkcionality či dodatočné služby.

HP Workspace je služba, s ktorou získate predplatený výkon a úložný priestor na serveroch HP, kde je možné nainštalovať ľubovoľné desktopové aplikácie či hry. Následne prostredníctvom prihlásenia sa v režime Continuum dostanete na svoj smartfón virtualizovanú obrazovku zo serverov HP. Mimochodom, túto funkcionalitu je možné  využívať aj na Lumiách podporujúcich Continuum.

Čo vás bude stáť HP Workspace?

  • 40 hodín mesačne, 4GB RAM, 10 aplikácií – 579USD/ROK
  • 80 hodín mesačne, 8GB RAM, neobmedzený počet aplikácií 939USD/ROK
  • Neobmedzený počet hodín mesačne, možnosť používania serveru pre viacero používateľov/2995USD/ROK

V prípade ak máte vo svojich vreckách už HP Elite x3 tak je možné vyskúšať si túto funkcionalitu v 60 dňovej trial verzií zadarmo.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close