SpravodajstvoWindows 10 Mobile

HP údajne pracuje na Windows 10 Mobile smartfóne určenom pre masy

Internetový portál NokiaPowerUser.com prišiel s informáciami odvolávajúcimi sa na zdroje z Nemecka, že spoločnosť Hewlett-Packard pracuje na ďalšom Windows Phone zariadení spolu aj so spoločnosťou Microsoft, ktorá by sa mala podieľať na jeho spolufinancovaní pri vývoji.  Tieto tvrdenia pritom nemusia byť veľmi ďaleko od pravdy, totiž Microsoft svojho času „zabil“ svoju Lumiu SD-820, a pustil sa s HP do vývoja Elite x3, súčasne najvýkonnejšieho prístroja na poli s Windows zariadeniami.

Podľa špekulácií, blúdiacich v zákulisí by nové zariadenie od HP malo byť orientované skôr na masy, narozdieľ od Elite x3, ktorá je primárne určená pre toho najnáročnejšie používateľa. Údajne zariadenie by mali prísť už budúci rok pravdepodobne na evente MWC v Barcelone, čo je zhruba za 3 mesiace.

Uvítali by ste smartfón z dielne HP určený pre masy? My určite áno a pevne veríme, že vám tieto informácie čoskoro budete môcť aj oficiálne potvrdiť.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close