Pracovné ponuky
TECHNOLÓGIE

HP predstavilo nové herné slúchadlá s chladením náušníkov. Do OMEN rodiny sa taktiež pridáva nový herný laptop, myš a klávesnicu

Spoločnosť HP predstavila na prebiehajúcom Gaming Festivale v Pekingu novinky z ich herného portfólia. Do rodiny OMEN sa pridáva nová generácia laptopu OMEN 15, ktorá prináša vyšší výkon a ešte širšiu škálu konfigurácií, nová herná myška OMEN Reactor Mouse, nová klávesnica OMEN Sequencer Keyboard, no v neposlednom rade herné slúchadlá OMEN Mindframe, prvé slúchadlá s technológiou aktívneho chladenia náušníkov.

Vynovený herný OMEN 15 Laptop

Zdroj: HP

Nová generácia tohto laptopu prichádza s uhladenejším dizajnom a opäť vylepšeným výkonom. OMEN 15 druhej generácie je poháňaný 8. generáciou procesorov Intel Core i5+ a Intel Core i7+ s maximálne 6 jadrami a v najvyššej konfigurácií s až 32GB DDR4-2666MHz RAM. Samozrejmosťou je podpora technológie VR Ready, keďže sa o grafický výkon v najvyššej konfigurácii stará grafická karta Nvidia GeForce GTX 1070. Zákazníci majú na výber aj čo sa úložiska týka. Môžu siahnuť po verzií s SSD, HDD, SSD + HDD, no dokonca aj HDD + Intel Optane. Na výber je aj z typov obrazoviek, čo je v tejto kategórií laptopov celkom novinka. Na výber je displej s frekvenciou 144Hz a rozlíšením 1080p, 60Hz a 4K, alebo 60Hz a 1080p. HP sa taktiež pohralo s odvádzaním tepla, pridalo nové, väčšie ventilátory. Zariadenie taktiež prichádza s nadupaným audio systémom od Bang & Olufsen. Jeho začiatočná cena pre americký trh je 979,99 dolárov.

Nové herné príslušenstvo OMEN

Zdroj: HP

Spoločnosť HP taktiež predstavila nové herné príslušenstvo. Nová myš OMEN Reactor Mouse prichádza s vylepšenými funkciami, celokovovým káblom a rýchlejším časom odozvy. Podobne ako predošlá generácia, ponúka naozaj obrovskú škálu DPI až po 16 000, ergonomický dizajn a RGB podsvietenie. Jej cena je 79,99 dolárov. Klávesnica OMEN Sequencer Keyboard taktiež prichádza vo veľkom štýle. Ponúka kvalitné opticko-mechanické Blue switche s naozaj nízkou odozvou, vďaka čomu sa stáva jednou z najlepších klávesníc na trhu. Klávesnica taktiež prichádza s viacerými programovateľnými tlačidlami a mediálnymi tlačidlami, vďaka ktorým si môžete meniť pesničky, zvyšovať hlasitosť hudby alebo prehadzovať albumy aj bez toho, aby ste vypadli zo svojho herného sveta. Podobne ako nová myš, aj klávesnica je vybavená RGB podsvietením. Jej cena je nastavená na 179,99 dolárov.

Zdroj: HP

Najväčšou novinkou v kategórii príslušenstva sú ale nové slúchadlá OMEN Mindframe. Tieto slúchadlá prichádzajú s novou technológiou aktívneho odvádzania tepla z náušníkov. Celý mechanizmus sa nachádza priamo v náušníkoch slúchadiel a je aktivovaný pomocou termostatu, ktorý je nastaviteľný prostredníctvom aplikácie OMEN Command Center. Technológia je určená na to, aby sa hráči nemuseli zaoberať nepríjemným potením uší v horúčavách, a aby sa mohli plne sústrediť na hru. Slúchadlá ale zaujmú aj svojimi ďalšími špecifikáciami. Ponúkajú 3D zvuk prostredníctvom virtuálneho 7.1 systému, vyklápateľným mikrofónom a taktiež aj s ovládateľným RGB podsvietením. Na trh by mali prísť v druhej polovici tohto roku, no ich cena ešte uvedená nebola.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (HP)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Herné príslušenstvo HP OMEN
Close
Close