SpravodajstvoZariadenia

HP predstavilo najtenšie konvertibilné biznis zariadenie EliteBook x360 na svete, ale tá cena

Spoločnosť HP na CES 2017 predstavila zariadenia EliteBook x360 pre biznis klientelu, ktoré sa môže pýšiť prívlastkom „najtenšie“ konvertibilné biznis zariadenia na svete.

EliteBook príchádza na trh s 13.3“ 4K UHD displejom, ale predávať sa bude aj vo FHD verzií. V útrobách zariadenia tkvie najnovší Kabylake Core i5 alebo i7 procesor (v závislosti od zvoleného modelu). Chýbať by nemal ani SSD disk či operačná pamäť až do 16GB DDR4 RAM.

Ako ste mohli vidieť na video produktovom videu vyššie, tak displej dokážete ohýbať po svojej osi. Výrobca sa ďalej chváli aj výdržou batérie, ktorá dosahuje 16 hodín a 30 minút či extrémne rýchlym nabíjaním (50% batérie nabijete za 30 minút).

Ak sa však pýtate čo si výrobca za toto zariadenia pýta, tak vedzte, že to nie je málo – viac ako 2300 dolárov.  

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close