SpravodajstvoTECHNOLÓGIEWindows 10 MobileZariadenia

HP Elite X3- Najvymakanejší Windows smartfón?

Začiatkom tohto roka sa na svetovom kongrese mobilov predviedlo nové zariadenie HP Elite X3. V tom čase boli o produkte poskytnuté len niektoré videá a základné špecifikácie. Spoločnosť HP neodhalila cenu ani oficiálny dátum distribúcie. Teraz to už konečne vieme. Podľa správy z talianskeho webu Plaffo, Elite X3 bude k dispozícii už v septembri. Za cenu € 699 približne (600 £ a $ 770).

Dátum vydania ako aj samotná cena boli odhalené zamestnancami spoločnosti HP. Konkrétne v Taliansku, na prestížnej akcii v Miláne. Samozrejme, cena sa bude v regiónoch kvôli mnohým rozdielom líšiť. Spoločnosť HP ešte podrobnosti o ďalšom smerovaní produktu neprezradila. Taktiež je možné, že informácie ohľadom rozdielnych cien budú úplne zbytočné.

Čaká  nás  luxusný september?

Avšak zdá sa, že dátum vydania  ostáva  celkom presný. Microsoft sa chystá na aktualizáciu Windowsu 10, dňa 2. augusta. A Elite X3 príde s ,,Aniversary Update.“ Z tohto dôvodu by sme mohli naozaj veriť, že tento smartfón bude dostupný už v septembri.

Pre tých ktorí o ňom nevedia, výbava Elite X3 zahŕňa 5,96- palcový Amoled  displej, Snapdragon 80 s operačnou pamäťou vo veľkosti štyroch gigabajtov. Zadnú kameru tvorí 16 MP a vo výbave nájdete aj  8MP fotoaparát, skener odtlačkov prstov a Iris skener. V skutočnosti bude firma HP predávať HP Elite X3 s Lap Dock, ktorý je v podstate prenosný 12,5-palcový displej pre funkciu Continuum.

Zdroj: poweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close