HonorHuaweiSpravodajstvo

Honor je svetovým hráčom! Spoločnosť prezradila, koľko chytrých zariadení dodala na trh v minulom roku

Honor svojim vyhlásením o počte predaných chytrých zariadení v roku 2020 prekvapil, a to ako laickú, tak aj odbornú verejnosť.

Minulý rok bol pre spoločnosť Honor ako na hojdačke. Sankcie namierené voči spoločnosti Huawei zasiahli Honor v plnej sile, až nakoniec sa Huawei musel vzdať svojej dcérskej značky. Dôvodom je, že Huawei vrátane pridružených spoločností, nemôžu doposiaľ voľne nakupovať produkty a služby vyrábané americkými technológiami. Najvypuklejším problémom v tejto oblasti sú procesory, ktoré spoločnosti chýbajú ako soľ.

Generálny riaditeľ spoločnosti Huawei sa nevzdával „svojho dieťaťa“ ľahko pričom povedal, že sa rozhodli v tento krok s cieľom, aby zabezpečili jeho prežitie.

Honor dokazuje, že ide o životaschopnú firmu

Honor potom, ako bol predaný spoločnosťou Huawei, začal rokovať s dodávateľskými reťazcami, aby obnovil minulé kontrakty. Rovnako otvoril diskusiu s viacerými hráčmi, ako je napríklad Qualcomm, aby sa čo najskôr „vrátil späť do hry“. Treba však povedať, že spoločnosť „nie sú len smartfóny“, ale ide o sériu produktov naprieč rôznymi kategóriami.

Najnovšie Honor prostredníctvom tlačovej správy vypustil do sveta informáciu, ktorá prekvapí pravdepodobne väčšinu verejnosti, a to ako laickej, tak aj odbornej. Spoločnosť hovorí, že v minulom roku predala cez 2-miliardy chytrých zariadení. Samozrejme, nejde len o mobilné zariadenia, ale aj o ďalšie technologické „hračky“.

„Celkový počet predaných produktov značky HONOR vrátane mobilných telefónov, nositeľnej elektroniky a produktov inteligentnej domácnosti, tzv. IoT produktov, prekročil v roku 2020 dve miliardy.“ hovorí George Zhao, generálny riaditeľ spoločnosti.

V rámci publikovanej tlačovej správy spoločnosť zdôrazňuje, že tento úspech sa jej podaril vo veľkej miere vďaka nositeľnej elektronike, ktorá patrí obzvlášť medzi populárne produkty. Honor konkrétne vyzdvihuje produkty, ktorými sú napríklad Honor MagicWatch 2, Honor Watch GS Pro, či fitness náramok Honor Band 5.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close