HuaweiSpravodajstvoTIP REDAKCIE

Honor Band 5 – silná konkurencia pre Mi Band 5 je aktuálne dostupná za neuveriteľne nízku cenu

Jeden z najväčších konkurentov pre fitness náramky od Xiaomi aktuálne kúpiš za skvelých 24,64 eur s bezplatným doručením

Honor Band 5 sa dostal na trh ešte v minulom roku, odkedy si získal mnoho fanúšikov. Vďačí tomu najmä modernej výbave, ktorá ho povyšovala aj nad najväčšími konkurentmi ako Mi Band 4 a Mi Band 5 od spoločnosti Xiaomi. Ak teda uvažuješ nad kúpou nového fitness náramku a nie si zarytým fanúšikom Xiaomi, určite neprehliadni momentálnu akciu na práve spomínaný Honor Band 5, ktorý môže byť tvoj už za bezkonkurenčných 24,64 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. 

Náramok Honor Band 5 za 24,64 eur nájdeš TU!

Najmodernejšia technologická výbava

Náramok Honor Band 5 je vybavený špičkovým 0,95-palcovým farebným AMOLED displejom s rozlíšením 240 x 120 pixelov a hustotou 282 ppi. V útrobách náramku sa ďalej nachádza až 100 mAh batéria, ktorá zabezpečuje výdrž až 6 dní pri aktívnom využívaní. V prípade pasívneho využívania náramku sa výdrž batérie môže predĺžiť až na fantastických 14 dní. 

Honor Band 5 displej na slnku (1)
Zdroj: vosveteit.sk

Skvelé funkcie, ktoré mu závidí aj konkurencia

Honor Band 5, samozrejme, ponúka naozaj skvelú dávku pokročilých monitorovacích funkcií, s ktorými budete mať svoje športové aktivity, ako aj váš zdravotný stav, stále pod drobnohľadom. Spoľahnúť sa môžete na nepretržitý monitoring srdcového tepumonitoring kvality spánku (s detekciou rôznych porúch spánku), ako aj na naozaj unikátnu funkciu, ktorú neponúka ani konkurencia – meranie hladiny saturácie kyslíka v krvi (Sp02). 

honor band 5 monitoring tepu_opt
Zdroj: Cafago

O sledovanie vašej fyzickej aktivity sa zase stará až 10 rôznych športových režimov, vrátane viacerých špeciálnych aktivít. S náramkom sa zároveň nemusíte pri svojich športových aktivitách nijako obmedzovať, keďže spĺňajú najprísnejšiu certifikáciu vodotesnosti a vydržia až do hĺbky 50 metrov. 

Ako sme už spomenuli na začiatku článku, náramok Honor Band 5 sa dostal do oficiálneho predpredaja a na partnerskom e-shope TomTop.com je ponúkaný za naozaj bezkonkurenčných 24,64 eur s dopravou zdarma.

Náramok Honor Band 5 za 24,64 eur nájdeš TU!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close