NovinkyZariadenia

HONOR 7A JE OFICIÁLNE PREDSTAVENÝ: veľký displej, dostatočný výkon a skvelá cena

Spoločnosť Huawei predstavila do svojho segmentu Honor smartfónov nové zariadenie s názvom Honor 7A, ktoré upúta veľkým displejom, dostatočným výkonom pre každodenné používanie a veľmi priaznivou cenou. Novinka je typu „nízko nákladových“ smartfónov, ktorý tak bude určený hlavne pre menej náročných používateľov, ktorí zároveň ocenia najnovšie „trendy“ vychytávky.

produktová fotografia

Smartfón Honor 7A ponúkne veľký 5,7″ displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 720×1400 pixelov. Pod kapotou nájdeme dostatočne výkonný 8-jadrový procesor pre každodenné používanie Snapdragon 430, ktorému sekunduje 2 alebo 3 GB RAM a 32 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť ešte prostredníctvom pamäťovej karty.

Honor 7A zaujme elegantnou konštrukciou a dobrou výbavou

Novinka je vybavená 13 Mpx zadným duálnym fotoaparátom, ktorému sekunduje ešte 2 Mpx fotoaparát, ktorý sa stará o možnosti rôznych zaujímavých efektoch. Zadná kamera potom dokáže zachytiť video vo Full HD kvalite. Na prednej strane nájdeme 8 Mpx Selfies fotoaparát s LED bleskom. Samotný fotoaparát nájde svoje využitie aj pre funkciu odomknutia smartfónu prostredníctvom tváre. Honor 7A tak ponúka obľúbenú funkciu, ktorú poznáme z predovšetkým starších smartfónov.

produktová fotografia

Honor 7A poteší podporou dvoch SIM kariet s možnosťou vloženia ešte aj pamäťovej karty, takže núdza o miesto určite pri tomto smartfóne nebude. Na tele smartfónu nájdeme aj 3,5 mm konektor jack pre slúchadlá a poteší aj podpora FM rádia. O výdrž nového Honoru sa stará 3000 mAh batéria bez možnosti rýchleho nabíjania. 7ačko bude dostupné v čiernom, zlatom a modrom prevedení, pričom dostupnosť pre Európu zatiaľ nie je známa. Azda najzaujímavejším parametrom je cena, ktorá pri verzii s 2 GB RAM a 32 GB úložisku bude začínať na 105 € a pri vyššie vybavenej verzii s 3 GB RAM a 32 GB úložisku bude cena 130 €.

Zdroj: Gsmarena.com, Ilustračný obrázok: produktová fotografia

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close