SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Holiaci strojček Xiaomi Youpin Enchen aktuálne kúpite za neuveriteľných 9,99€ spolu aj s poštovným!

Holiaci strojček Xiaomi Youpin Enchen aktuálne kúpite za výpredajovú cenu 9,99€. Nepremeškajte túto akciu, ktorá sa nemusí tak skoro opakovať!

Spoločnosť Xiaomi ešte počas tohto leta rozšírila svoje portfólio holiacich strojčekov o ďalší model s názvom Xiaomi Youpin Enchen BlackStone 3D, ktorý sa zaradil medzi najpopulárnejšie holiace strojčeky vo svojej cenovej kategórií a vďaka momentálne prebiehajúcej akcii na e-shope TomTop.com si ho môžete kúpiť za cenu, aká tu ešte nebola – iba za 9,99 eur spolu aj s poštovným. 

Xiaomi Youpin Enchen BlackStone 3D za parádnu cenu nájdeš na Tomtop.com

xiaomi youpin enchen blackstone _opt
Zdroj: Cafago

Holiaci strojček  Enchen BlackStone 3D  je vybavený  systémom troch rotujúcich nezávislých hláv, ktoré umožňujú príjemnejšie, no hlavne viac dokonalé holenie, ktoré Xiaomi nazýva ako „3D“. Vďaka nezávislým pohybom každej hlavy je možné oholiť bradu aj v tých najťažších miestach, ako sú napríklad miesta okolo pier, či brady. 

Inteligentný systém ESM

Čínsky výrobca sa rozhodol holiaci strojček Enchen BlackStone vybaviť aj pokročilým systémom  ESM, ktorý  zaručuje dokonalé holenie aj pri nízkom stave batérie.  Počas holenia vás tým pádom neprekvapí náhodné šklbanie či trhanie, keďže ich systém úplne eliminuje. 

xiaomi youpin enchen blackstone holiaca hlava_opt
Zdroj: Cafago

I keď je holiaci strojček vybavený naozaj výkonným  5W motorčekom, produkuje oveľa menšie množstvo hluku, ako by človek očakával.  Hlučnosť na úrovni iba 67 decibelov  je naozaj zanedbateľná keď vezmeme do úvahy, že medzinárodný štandard IEC je na úrovni až 75 decibelov. 

xiaomi youpin enchen blackstone holiaca prehlad_opt
Zdroj: Cafago

Batéria vydrží minimálne dva mesiace

Ďalším skvelým údajom je ohromná výdrž batérie, ktorá sa nachádza v útrobách strojčeku. Nabíjanie batérie trvá údajne iba 60 minút, pričom nám zabezpečí zhruba  90 minút nepretržitého holenia.  Ak by teda človek využíval strojček až 90 sekúnd každý deň, strojček by mu vydržal až neuveriteľné  2 mesiace na jedno nabitie

xiaomi youpin enchen blackstone bateria_opt
Zdroj: Cafago

Holiaci strojček  Xiaomi Youpin Enchen BlackStone 3D je aktuálne dostupný v e-shope TomTop.com za naozaj vynikajúcich 9,99 eur, tradične s dopravou zdarma

Xiaomi Youpin Enchen BlackStone 3D za parádnu cenu nájdeš na TomTop.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
tip redakcie
Close
Close