TIP REDAKCIEXiaomi

Holiaci strojček Xiaomi Youpin Enchen aktuálne kúpite za menej ako 15€

Páni, nepremeškajte aktuálne prebiehajúcou akciu na holiaci strojček Xiaomi Youpin Enchen, ktorý kúpite v takmer 50% zľave.

Spoločnosť Xiaomi ešte začiatkom leta tohto roka rozšírila portfólio svojich holiacich strojčekov o nový model Enchen BlackStone 3D, ktorý spadá pod značku Youpin. Nový holiaci strojček začal svoju púť na crowdfundingovej stránke, kde si ho mali možnosť objednať čínski zákazníci za naozaj smiešnu sumu. Po necelých dvoch mesiacoch sa ale produkt dostáva aj do oficiálneho predaja, vďaka čomu je dostupný aj v našich končinách. Jeho cena sa aktuálne pohybuje pod úrovňou 14 eur, čo je na tak kvalitný produkt naozaj smiešna suma. 

Aktuálnu akciu na holiaci strojček Enchen BlackStone nájdeš na TomTop.com

xiaomi youpin enchen blackstone _opt
Zdroj: TomTop

Holiaci strojček Enchen BlackStone 3D je vybavený systémom troch rotujúcich nezávislých hláv, ktoré umožňujú príjemnejšie, no hlavne viac dokonalé holenie, ktoré Xiaomi nazýva ako „3D“. Vďaka nezávislým pohybom každej hlavy je možné oholiť bradu aj v tých najťažších miestach, ako sú napríklad miesta okolo pier, či brady. 

Inteligentný systém ESM

xiaomi youpin enchen blackstone holiaca hlava_opt
Zdroj: TomTop

Čínsky výrobca sa rozhodol holiaci strojček Enchen BlackStone vybaviť aj pokročilým systémom ESM, ktorý zaručuje dokonalé holenie aj pri nízkom stave batérie. Počas holenia vás tým pádom neprekvapí náhodné šklbanie či trhanie, keďže ich systém úplne eliminuje. 

Výkonný no výnimočne tichý

xiaomi youpin enchen blackstone holiaca prehlad_opt
Zdroj: TomTop

I keď je holiaci strojček vybavený naozaj výkonným 5W motorčekom, produkuje oveľa menšie množstvo hluku, ako by človek očakával. Hlučnosť na úrovni iba 67 decibelov je naozaj zanedbateľná keď vezmeme do úvahy, že medzinárodný štandard IEC je na úrovni až 75 decibelov. 

Batéria vydrží minimálne dva mesiace

Ďalším skvelým údajom je ohromná výdrž batérie, ktorá sa nachádza v útrobách strojčeku. Nabíjanie batérie trvá údajne iba 60 minút, pričom nám zabezpečí zhruba 90 minút nepretržitého holenia. AK by teda človek využíval strojček až 90 sekúnd každý deň, strojček by mu vydržal až neuveriteľné 2 mesiace na jedno nabitie

xiaomi youpin enchen blackstone bateria_opt
Zdroj: TomTop

Holiaci strojček Xiaomi Youpin Enchen BlackStone je aktuálne dostupný na e-shope Tomtop.com za naozaj vynikajúcich 13,93 eur, tradične s dopravou zdarma

Aktuálnu akciu na holiaci strojček Enchen BlackStone nájdeš na TomTop.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Close
Close