Xiaomi

Spoločnosť Xiaomi predstavila ďalšie produkty, ktorými poteší hlavne mužov. Toto sú nové holiace strojčeky Xiaomi z produktovej línie Mijia

Je to zhruba 6 mesiacov dozadu, kedy spoločnosť Xiaomi predstavila svoj prvý holiaci strojček z produktovej línie Mijia. Tá sa v týchto dňoch rozširuje nie o jeden, ale hneď o ďalšie dva obdobné kúsky. Zhruba 2 necelé týždne dozadu Xiaomi predstavila holiaci strojček Mijia Electric Shaver a niekoľko dní nato Smate Electric Shaver.

Toto sú nové holiace strojčeky od Xiaomi

Zatiaľ čo prvý holiaci strojček Xiaomi sa aktuálne predáva s cenovkou okolo 40$, tak Smate Electric Shaver, ktorý aktuálne ešte nie je dostupný v obchodoch dostal do vienka niekoľko vylepšení oproti svojmu predchodcovi. Dočkal sa nového motorčeku s rýchlosťou 8,000rpm, ktorý podľa výrobcu sľubuje rýchlejšie a hlavne jemnejšie oholenie. Výrobca tvrdí, že huňatú bradu by ste mali byť schopný odstrániť zhruba do 3 minút. Motorček holiaceho strojčeka by mal údajne vydržať až 8 rokov. Tiež sa chváli štvoricou čepelí z ocele, ktoré je možné umiestniť ôsmych rôznych polôh, IP67 certifikátom a ďalšími vylepšeniami. Holiaci strojček by malo byť schopné nabiť za menej ako jednu hodinu a vydržať na jedno nabitie by mal rovnako dlho.

Zdroj: produktová fotografia

Druhým a určite zaujímavejším kúskom je holiaci strojček Mijia Electric Shaver, ktorý by sa mal do predaja dostať v Číne už dnes s cenovkou okolo 33$. Na výrobe tohto zariadenia sa podieľala spoločnosť Remington, ktorá má na svojom konte viacero obdobných zariadení. Ani v tomto prípade nechýba IP67 certifikát, prémiové čepele, konkrétne od spoločnosti JFE dodávané švédskou spoločnosťou SANDVIK. Rýchlosť rezania by mala byť 3.9 m/s. Zaujímavou funkcionalitou je aj možnosť notifikácie, ktorá by vás mala informovať o potrebe vyčistenie strojčeka. V tomto prípade doba nabíjania je však až 120 minút. Fungovať  s týmto holiacim strojčejkom na jedno nabitie by ste mali vydržať okolo 60 minút.

Zdroj: produktová fotografia

Zdroj: Gizmochina

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close