Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Hodinky LEMFO ELF2 s funkciami, ktoré nájdeš aj v oveľa drahších hodinkách, aktuálne kúpiš za neuveriteľnú cenu

Inteligentné hodinky LEMFO ELF2 už na prvý pohľad pôsobia naozaj elegantne, za čo môže najmä telo z nehrdzavejúcej ocele a koženkový náramok.

Myslíš si, že lacnejšie inteligentné hodinky nemôžu ponúknuť to, čo niektoré značkové modely za niekoľko stoviek eur? Hodinky LEMFO ELF2 ťa jednoznačne presvedčia o úplnom opaku, keďže tento model patrí nie len medzi naozaj krásne dizajnové kúsky, ale zároveň ponúka funkcie, ako niekoľkonásobne drahšie hodinky.

Prémiové hodinky LEMFO

Klasický prémiový dizajn

lemfo elf2 funkcie
Zdroj: TomTop

Inteligentné hodinky LEMFO ELF2 už na prvý pohľad pôsobia naozaj elegantne, za čo môže najmä telo z nehrdzavejúcej ocele a koženkový náramok, ktorý je na vnútornej strane pogumovaný, aby lepšie sedel na ruke počas športových aktivít. Hodinky totižto spĺňajú certifikáciu IP67, takže sú vhodné na akékoľvek bežné športy, či každodenné aktivity za slnečného, ale aj daždivého počasia.

lemfo elf2 2
Zdroj: TomTop

Ďalšou „dizajnovou“ pýchou hodiniek je 1,3-palcový okrúhly displej s rozlíšením 360 x 360 pixelov. Hodinky využívajú ale netradičný LTPS panel, ktorý je v porovnaní s klasickým IPS, či TFT displejom,oveľa energeticky úspornejší.

Skvelá technická výbava

V útrobách hodiniek sa nachádza výkonný čip RTK8762C, ktorý ponúka najmodernejšie bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0, vďaka ktorému sú hodinky kompatibilné s Androidom 4.4 a vyšším a s iOS 8.4 a vyšším. Čo sa technologickej výbavy týka, hodinky disponujú snímačmi pre monitoring srdcového tepu, snímačom pre monitoring krvného tlaku, snímačom pre monitoring okysličenia krvi, ale aj EKG snímačom, ktorým napríklad disponujú hodinky ako Apple Watch, či iné, niekoľkonásobne drahšie kúsky. Na záver určite nesmieme zabudnúť na výdrž batérie s kapacitou 240 mAh, ktorá je na úrovni zhruba 7 dní v pohotovostnom režime.

lemfo elf2
Zdroj: TomTop

Samozrejmosťou sú ďalšie snímače, ktoré sledujú kalórie, počítajú kroky, či zrýchlenie, ako aj 6 predvolených športových režimov, medzi ktorými nájdete beh, turistiku, cyklistiku, plávanie, či jogu. Taktiež sa môžete spoľahnúť na zobrazovanie notifikácií a upozornení zo všetkých možných aplikácií, ktoré máte vo vašom smartfóne.

Prémiové hodinky LEMFO

Hodinky LEMFO ELF2 momentálne kúpite na e-shope TomTop.com za fantastických 51,01 eur, tradične s dopravou zdarma. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close