SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Hodinky K21 s meraním teploty a až 8 športovými režimami aktuálne kúpiš za neuveriteľne nízku cenu

Inteligentné hodinky s naozaj obrovskou dávkou skvelých funkcií už nie sú takou drahou záležitosťou, ako tomu bolo donedávna

Pokukávaš po ideálnych inteligentných hodinkách, ktoré by si mohol využívať každý deň a v naozaj akejkoľvek situácii? Ak nie si fanúšikom drahej elektroniky, hodinky K21 ťa v tom prípade určite očaria. Nie iba ich nízkou cenou, ale naozaj skvelými funkciami a dizajnom, ktorý by si v tejto cenovej kategórii hľadal naozaj márne. 

Hodinky K21 za skvelých 17,84 eur nájdeš na TomTop.com

Skvelé spracovanie

Hodinky K21 už na prvý pohľad pôsobia omnoho „drahším“ dojmom a to najmä vďaka veľkému 1,3-palcovému displeju s rozlíšením až 240 x 240 pixelov. ABS plast taktiež zaručuje ich nízku hmotnosť a vysokú odolnosť, v tomto prípade hodinky ako celok spĺňajú najprísnejšiu certifikáciu IP68.

hodinky k21 4
Zdroj: TomTop

Nevídané funkcie

Za zmienku ale určite stoja aj funkcie, ktorými hodinky K21 disponujú. Samozrejmosťou je sledovanie srdcového tepu, či už počas športových aktivít, alebo neustále. Zaujímavosťou však je, že hodinky taktiež disponujú funkciou približného merania okysličenia krvi, krvného tlaku, ako aj meraním teploty tela priamo zo zápästia

hodinky k21 2
Zdroj: TomTop

Multifunkčný športový nástroj

Vďaka hodinkám K21 budete mať zaručený dokonalý prehľad o vašich športových aktivitách. Hodinky podporujú až 8 rôznych športových režimov, medzi ktorými nájdete všetky bežné aktivity, no samozrejmosťou sú aj ďalšie funkcie ako počítadlo krokov, meranie prejdenej vzdialenosti, či počítadlo kalórií. 

hodinky k21 3
Zdroj: TomTop

Bezproblémové prepojenie so smartfónom

Tak ako väčšina inteligentných hodiniek, aj model K21 umožňuje bezproblémové prepojenie s vašim smartfónom. Pripojenie zabezpečuje bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0, ktorá predlžuje životnosť batérie s kapacitou 230 mAh na 5 až 7 dní aktívneho používania. 

Hodinky K21 za skvelých 17,84 eur nájdeš na TomTop.com

Inteligentné hodinky K21 nájdete momentálne v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope TomTop.com už za skvelých 17,84 eur s bezplatným doručením až ku vašim dverám bez ďalších poplatkov navyše. Zľava sa vzťahuje na obe farebné prevedenia. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close