Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Hlavný konkurent Xiaomi Mi Band 4 náramku, Honor Band je dostupný za menej ako 26€

Najväčší konkurent fitness náramku Xiaomi Mi Band 4 prichádza s naozaj agresívnou cenovkou

Záujemcovia o nový fitness náramok pozor! Len nedávno predstavený Honor Band 5, ktorý je považovaný za najväčšieho konkurenta obľúbeného náramku Xiaomi Mi Band 4, sa je aktuálne dostupný za menej ako 26€ . Vďaka špeciálnej akcii na partnerskom e-shope TomTop.com si ho môžete aktuálne uchmatnúť za neuveriteľných 25,97 eur s dopravou Duty Free Shipping zdarma, a to vďaka zľavovému kupónu „WDHONOR5“, ktorý si uplatníte v košíku.

Honor Band 5 nájdete na TomTop.com. PS: nezabudnite na kupón „WDHONOR5“

honor band 5 displej_opt
Zdroj: Cafago

Náramok Honor Band 5 je vybavený špičkovým 0,95-palcovým farebným AMOLED displejom s rozlíšením 240 x 120 pixelov a hustotou 282ppi. V útrobách náramku sa ďalej nachádza až 100mAh batéria, ktorá zabezpečuje výdrž až 6 dní pri aktívnom využívaní. V prípade pasívneho využívania náramku sa výdrž batérie môže predĺžiť až na fantastických 14 dní. 

Skvelé funkcie, ktoré mu závidí aj konkurencia

Honor Band 5, samozrejme, ponúka naozaj skvelú dávku pokročilých monitorovacích funkcií, s ktorými budete mať svoje športové aktivity, ako aj váš zdravotný stav, stále pod drobnohľadom. Spoľahnúť sa môžete na nepretržitý monitoring srdcového tepu, monitoring kvality spánku (s detekciou rôznych porúch spánku), ako aj na naozaj unikátnu funkciu, ktorú neponúka ani konkurencia – meranie hladiny saturácie kyslíka v krvi (Sp02). 

honor band 5 monitoring tepu_opt
Zdroj: Cafago

O sledovanie vašej fyzickej aktivity sa zase stará až 10 rôznych športových režimov, vrátane viacerých špeciálnych aktivít. S náramkom sa zároveň nemusíte pri svojich športových aktivitách nijako obmedzovať, keďže spĺňajú najprísnejšiu certifikáciu vodotesnosti a vydržia až do hĺbky 50 metrov. 

Ako sme už spomenuli na začiatku článku, náramok Honor Band 5 sa dostal do oficiálneho predpredaja a na partnerskom e-shope TomTop.com je ponúkaný za naozaj bezkonkurenčných 25,97 eur s dopravou zdarma. Honor Band 5 kupon

Zdroj: Vosveteit.sk

Honor Band 5 nájdete na TomTop.com. PS: nezabudnite na kupón „WDHONOR5“

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close