SpravodajstvoXiaomi

Hľadáte lacný smartfón so skvelou kamerou? Ešte počkajte! Takáto bude výbava modelu Xiaomi CIVI!

Xiaomi CIVI má svojou výbavou ohromiť nadšencov pre mobilnú fotografiu i milovníkov dostupných modelov. Pozrite sa na tú výbavu!

Len včera vyšla na verejnosť informácia o pripravovanom smartfóne zo série Xiaomi CIVI. Doteraz však nebolo známe ani akú výbavu model dostane a ani ako bude vyzerať. Čo však vieme odhadnúť, že novovzniknutá séria smartfónov z dielne čínskeho giganta bude znovuobnovenou sériou Xiaomii CC, ktorá vznikla ešte v roku 2019 a vyslúžila si len jednu generáciu modelov. Táto modelová línia vznikla vtedy ešte v spolupráci so spoločnosťou Meitu, no teraz je na to Xiaomi samé a keď vám povieme, čo všetko nový model zo série Xiaomi CIVI získa, padne vám sánka. Portál Xiaomiadictos.com nás totiž informoval o skvelej výbave zariadenia.

Xiaomi CIVI bude najkrajším smartfónom spoločnosti

Akonáhle sme sa dozvedeli o vzniknutí nového modelového radu spoločnosti Xiaomi, prichádzajúci model sme si začali spájať so smartfónom, ktorý bol len nedávno predstavený na našom trhu. Mal ním byť práve Xiaomi 11 Lite NE. Podľa posledných informácií sa však výbava má o niečo líšiť, dizajn má byť však nesený v duchu tohto elegána.

Práve Xiaomi 11 Lite NE a jeho predchodcovia s menom Mi 11 Lite / Lite 5G nesú prívlastok najkrajších smartfónov spoločnosti v súčasnosti. Môže za to najmä tenký dizajn a kompaktné rozmery, ktoré týmto modelom jednoducho predurčili úspech. A na rovnakom princípe má stavať zatiaľ nepredstavený smartfón s označením CIVI. Na jeho eleganciu upozorňuje i známy leaker s menom Ice Universe prostredníctvom sociálnej siete Twitter.

Výbava modelu prekoná s náskokom konkurenciu

Podľa najnovších informácií má Xiaomi CIVI rovnako mieriť na mladé a aktívne publikum, teda priniesť so sebou najmä kvalitnú kameru. Tomu má dopomôcť hlavný 108mpx snímač známy i z modelu Samsung Galaxy S21 Ultra. Podľa všetkého však bude smartfón pre svoju orientáciu na mladých i dostupnou záležitosťou. Model má tak získať čipset od spoločnosti MediaTek, čím si bude vedieť udržať i nízku cenu.

Xiaomi CIVI
Oficiálny plagát ku Xiaomi CIVI
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Model Xiaomi CIVI budeme zrejme vedieť zaradiť do vyššej strednej triedy a rátame i s prítomnosťou 5G konektivity. Ako to však bude nakoniec sa dozvieme už o pár dní. Smartfón má totiž naplánované svoje čínske predstavovanie už 27. septembra o 8:00 nášho času.

Pozdáva sa vám takýto model? A myslíte si, že sa nakoniec dostane i za hranice Číny? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close